Bilim ve Teknoloji

Twitter’dan Para Kazanmak

instagram takipçi hilesi

Teknolojinin günden güne gelişmesi ile birlikte internete olan ilgi artış göstermiştir. Özellikle pandeminin de içinde bulunduğumuz bu dönemde evde kalan tüm insanlar vakitlerini sosyal medyalarda geçirmektedir. Bu artışlar internet üzerinden iş yapan kişilerin oldukça yararına olmuştur. İnfluencerlar, site sahipleri, e-ticaret yapanlar, YouTube yayıncıları ve Twitch yayıncıları internete olan talebin artmasıyla kazançlarında yükselme yaşamıştır.

Kazanç artıran etkili bir yöntem olan Twitter’da tercih edilmeye başlanmıştır. Kişiler Twitter üzerinden de büyük bir kitleye erişerek izleyici sayısını arttırmak, satış sayısını arttırmak gibi daha nice faydalardan yararlanmıştır.

Twitter’da Daha Çok Kişiye Nasıl Erişilir?

twitter dan para kazanmak nasil olur

Twitter sayfa geliştirme açısından diğer sosyal medya platformlarına kıyasla daha zorlayıcıdır. Eğer yeni bir hesap açıldıysa muhtemelen takibe takip yöntemine başvurulacaktır. Fakat bilmelisiniz ki yeni açılan twitter hesapları için çok katı limit kuralları uygulanmaktadır. Bu yüzden hesaplar çok rahat kilitlenmekte ve kişinin hevesi daha yolun başında fazlasıyla kırılmaktadır.

Satılık Twitter hesabı satan firmalar bu noktada devreye girer. Firmaların satışını gerçekleştirdiği Twitter hesapları ile bu engelleri aşmak mümkün bir hale gelmiştir. E-posta ve telefon onaylı hesapların takip etme, favorileme, retweetleme gibi işlemlerde limitleri çok daha esnektir. Satılık Twitter hesapları alındığı takdirde bu esneklikten faydalanıp daha hızlı bir gelişim göstermek mümkündür. Tabii ki bu gelişimde beraberinde daha çok kişiye erişmeyi ve daha çok para kazanmayı getirmektedir.

Twitter Hesabı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Satılık Twitter hesabı satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Eğer bu hususlara dikkat edilmezse, dolandırılma ihtimali bulunduğu gibi hesabın sizin açtığınız hesaptan farksız olma ihtimali de bulunmaktadır. Twitter hesabı satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

  • Tercih edilen siteler güvenilir olmalıdır. Bu anlamda Twitter hesabı satın alabileceğiniz güvenilir önde gelen sitelerden biriside https://hesapal.org/ sitesidir.
  • Hesaplar e- posta ve telefon onaylı olmalıdır. Aksi halde engellere takılma riski daha yüksektir.
  • Hesapların farklı IP’lerden kurulmuş olması gerekmektedir. Aynı IP’den kurulan hesaplar spam olarak yakalanması kolay hesaplardır.
  • Hesabın açılma süresinden yaklaşık 10 gün geçmiş olmalıdır. Ayrıca halen hesabın askıya alınmamış olduğundan emin olunmalıdır. 10 gün askıya alınmayan hesap kolaylıkla askıya alınmayacaktır.

Bu kriterler göz önünde bulundurulduğunda satılık Twitter hesapları satın alacak kişilerin tercih etmesi gereken ilk sitelerden birisi https://hesapal.org/ sitesidir. İsteğe bağlı olarak hesabın açılışından 10 gün geçmiş veya yeni hesap tercih edilebilmektedir. Bu esnekliğin yanında yalnızca e-posta onaylı, yalnızca telefon onaylı veya hem e-posta hem telefon onaylı Twitter hesabı satın almaya imkan tanınmaktadır.

twitter da para

E-posta ve telefon onaylı hesaplarda ise 0 takipçili hesap alabildiğiniz gibi 100, 500, 1000 ve 10000 takipçili hesaplarda satın alabilirsiniz. Takipçili hesapları satın alarak etkileşimli hesaplara sahip olmuş olursunuz. Bu sayede Twitter mecrasına daha hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu