Türk Televizyonlarında Yaşanan Garip ve Unutulmaz Olaylar

instagram takipçi hilesi

Türk televizyonu özellikle canlı yayında çok garip olaylara denk gelmiştir. Bu olaylardan bazıları sırf reyting uğruna yapılsa da, birçoğu spontane gelişmiştir. İşte Türk televizyonlarında yaşanan unutulmaz olaylar…

Türk televizyonlarında yaşanan unutulmaz olaylar

1. Ebru Gündeş’in Beyin Kanaması Geçirdiği An

türk televizyonlarında yaşanan unutulmaz olaylar

Ebru Gündeş, müzik dünyasına atıldığı ilk günden beri birçok garip olayla gündeme gelmiştir. Bunlardan bir tanesi de beyin kanaması geçirdiği andır. Bir tarafta unutulmaz gözlükleri, bir tarafta parmakları ile başının döndüğünü belirten hareketleri. Ebru Gündeş, o gün ölümle burun buruna gelmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=wKJ5aHi9dBM

2. Uçan Adam Sabri

türk televizyonlarında yaşanan unutulmaz olaylar

Uçan Adam Sabri, katıldığı programda bir anda uçmaya başlamıştır. Bu uçuş ve bağırış stüdyodaki herkesin ödünü kopartmaya yetmiştir. Uçan Adam Sabri, aradan geçen yıllara rağmen hala unutulmamayı başarmıştır.

3. Caner’in Bardağı Kafasında Kırdığı An

türk televizyonlarında yaşanan unutulmaz olaylar

Bir dönemin popüler evlilik programını bilirsiniz. Tülin ve Caner‘in aşkı dillere pelesenk olmuştu. Ancak Caner bir türlü sinirlerine hakim olamamıştır. Bir gün çok sinirlenerek bardağı kendi kafasında kırmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=X2-bYG72NUs

4. Bülent Ersoy‘un Bayıldığı An

türk televizyonlarında yaşanan unutulmaz olaylar

Bülent Ersoy, bütün asaleti ile bayılmıştır. Bu asil bayılış tıp dünyasını şaşkına uğratmayı başarmıştır. Birçok insan uzun süre Bülent Ersoy gibi bayılmaya çalışsa da bir türlü bunu yapamamıştır.

5. Zorunda mıyım?

zorunda mıyım?

Dilber Ay‘ın meşhur şarkısını bilirsiniz. Şarkının “Zorunda mıyım?” sözleri Cüneyt Özdemir’i şaşkına uğratmıştır. Cüneyt Özdemir bir gün Dilber Ay hanımefendiye bağlanmıştır. Ona bir şarkısını söylemesini istemiştir. Bunun karşısında Dilber Ay “Zorunda mıyım” demiştir. Cüneyt Özdemir ise bunu soru olarak algılayarak izleyenler kahkahaya boğmuştur.

6. Sevda Demirel’in Hande Ataizi’ni Tokatlaması

sevda demirel

Sevda Demirel, hem geçmişi hem de şimdiki kariyeri nedeniyle Türk’lerin en çok rahatsız ettiği kişilerden bir tanesidir. Artık Sevda Demirel öyle bir hale gelmiştir ki, tüm Türkiye’yi sosyal medyadan engellemiştir. Ancak asıl olay canlı yayında yaşandı. Hande Ataizi ile polemiğe girmiştir. Hande Ataizi’nin söylediği bir lafa sinirlenerek “Ne dedin sen?” demiş ve o unutulmaz tokatı atmıştır.

7. İbrahim Tatlıses – Yıldız Tilbe Polemiği

İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe canlı yayında bir araya gelmiştir. İbrahim Tatlıses, sinirlerine hakim olamayarak eski defterleri açmıştır. “Seni o p… elinden ben aldım” demiştir. Bu cümle uzun süre magazin gündeminden düşmemiştir.

8. Ece Erken Zehirlendi

Ece Erken canlı yayında kendi yaptığı böreği yemiştir. Buraya kadar her şey güzel. Ancak Ece Erken ıspanaklı böreği yedikten sonra hastanelik olmuştur.

9. Kaya Çilingiroğlu – Feraye

kaya çilingiroğlu

Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar ile beraberken onu aldatmıştır. Yeni sevgilisi olan Feraye Tanyolaç’ı herkesten gizlemiştir. O sıra yeni bir araba almıştır. Magazinciler kendisine “Ferrariniz hayırlı olsun” demiştir. Kaya Çilingiroğlu ise siz nerden duydunuz Feraye’yi diyerek kendini ele vermiştir.

10. Ali Poyrazoğlu – Seray Sever

Ali Poyrazoğlu, Seray Sever‘i canlı yayında kucağına almıştır. Bu esnada Seray Sever, frikik vermiştir. Bu durum uzun süre gündemden düşmemiştir.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu