Yerli Kadın Ünlüler

Tuğçe Çetinkaya Kimdir?

instagram takipçi hilesi

tugce-cetinkaya747356
Tam adı: Tuğçe Çetinkaya
Doğum tarihi: 22 Kasım 1989
Doğum yeri: İstanbul  / Türkiye
Boyu: 1, 73 m
Kilosu: 50 kg
Vücut Ölçüleri: 88 – 60 – 90
Saç Rengi: Kestane
Mesleği: Sunucu
Aktif Yılları:
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Tuğçe Çetinkaya kimdir? Müzik kanalı Numberone TV’de haftaiçi her gün saat 16.00-17.00 arasında Tuğçe Çetinkaya‘nın Denizhan Kınacıgil ile birlikte Purple On adlı programı sunmaktadır. Birçok Sözlükte ve forumlardan bulunan ve aranan bir kişi. Geleceğin Önemli Tv şahsiyetine olmaya aday biri.

Tabi şu an itibari ile forumlardan ve sözlüklerden aldığımız bilgiler ışığında size sayfasını oluşturmak istedik. Google vs Arama motorlarında son zamanların en çok aranan kişi olma özelliğini de eklersek Mutlaka MaksatBilgi de olması gerektiğini ve yine maksatbilgi’ye has üslup ile Biyografisini oluşturmak istedim. Kaynaklarımız en altta olacaktır.

Tuğçe Çetinkaya 22.11.1989′ da İstanbul’da doğdu. Anne tarafından Yunanistan baba tarafından Bulgaristan göçmeni olan Çetinkaya 6-8 yaşları arasında bale yaptı en büyük tutkusu olan baleyi küçük bir kaza nedeniyle bırakmak zorunda kaldı. Bu alandaki tutkusunu modern dansla devam ettirdi.

Ayrıca müziğe yöneldi musiki makamında keman çalmaya başladı. İlköğrenim ve lise eğitiminin ardından Üniversite eğitimi için Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat ( İngilizce ) Bölümü’nü tercih eden Çetinkaya halen bu eğitimini de sürdürmektedir. Mesleki yaşamına 18 yaşında modellikle başlayan Çetinkaya

Tanınmış pek çok ünlü modacıyla çalışmıştır. Çalışmalarında televizyon ve medyaya yönelen Çetinkaya modelliği zaman zaman hobi olarak devam ettirmektedir. Televizyon çalışmalarını halen Number One Tv’de her gün saat 16.00 – 17.00 arası Purple On adlı programı sunarak sürdüren Tuğçe Çetinkaya Ocak ayının sonunda Fashion One Tv ekranlarında bir de moda programına başlayacaktır.

Bu çalışmaların yanı sıra halen çok yönlü eğitim çalışmalarını sürdürerek oyunculuk ve diksiyon dersleri alan Tuğçe Çetinkaya özellikle oyunculuk için kendisini hazırlamaktadır. Tuğçe Çetinkaya bu mesleğe dair yeteneği , çok yönlülüğü , birikimi ve pozitif enerjisi gibi özelliklerinin yanında ışıltısı ve güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Tüm bu nitelikleriyle, Tuğçe Çetinkaya gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=A0EZR0Tg0C4

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleYoutube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu