Film & Dizi Önerisi

Tozkoparan İskender: Zafer Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
Tozkoparan İskender: Zafer Film Konusu ve Oyuncuları..! Tozkoparan İskender: Zafer filmi, 2021 senesi içerisinde film severler ile buluşmuş olan tarihi ve çocuk temalı bir sinema filmdir. Başrolde Çağan Efe Ak, Yağız Kılınç ve Leya Kırşan birlikte rol alıyor. Tozkoparan İskender isimli dizinin film versiyonudur.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Tozkoparan İskender: Zafer filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Tozkoparan İskender: Zafer film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Tozkoparan İskender: Zafer
Türkçe İsmi: Tozkoparan İskender: Zafer
IMDb Puanı: 7,0 / 10
Yapım yılı: 2021
ilk vizyon tarihi: 2021 senesinin içerisinde
Yaş Sınırı: 
Süre: 1 saat 38 dakika
Yönetmeni:
Senarist: Elif Hamamcı
Yapımcı:
Yapım Şirketi: Fotoroman Film Yapım
Başrol Oyuncuları: Çağan Efe Ak, Yağız Kılınç, Leya Kırşan,
Türü: Tarihi, Çocuk
Yapım Ülkesi: Türkiye

Tozkoparan İskender: Zafer Film Konusu 

Tozkoparan İskender ve arkadaşları bu kez 26 Ağustos’ta kendilerini başka bir savaşın ortasında bulurlar. Tozkoparanlar, Kocatepe’de Mustafa Kemal Atatürk’ün ünlü silüetini gördükten sonra, 26 Ağustos 1922’de, tam Kurtuluş Savaşı’nın büyük taarruzla başladığı sırada düştüklerini anladılar.

Atatürk’ü görünce heyecanlanan çocukların sevinci kısa sürdü. Çünkü düşman, Türklerin savaşı kaybetmesi için en başından sinsi bir tuzak kurmuştur. Düşmanın yıkımının farkında olan Tozkoparanlar da Kurtuluş Savaşı’nın sonucunun değişeceğini anlamış ve Türk askerlerine yardım etmek için kolları sıvamıştır. Ancak düşmanlardan gelen hasarı onarmak düşündükleri kadar kolay değildi. Film kadrosunda dizide yer alan oyuncuları yer alıyor.

Tozkoparan İskender: Zafer filminin yönetmen koltuğunda kimin oturduğu bilinmiyor. Senaryosunu ise Tozkoparan İskender dizisinin senaristi Elif Hamamcı’nın yaptığı tahmin ediliyor. Filmin başrolleri arasında Çağan Efe Ak, Yağız Kılınç ve Leya Kırşan yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Fragmanı da aşağıdan izleyebilir ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz. Yapacağınız yorumlar ile ilk kez izleyecek olan kişilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Tozkoparan İskender: Zafer Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Tozkoparan İskender: Zafer filmi, 2021 senesi içerisinde film severler ile buluştu. Tozkoparan İskender dizisi 5 Haziran 2021 günü sezon finali yaptı. 30 Ağustos 2021 günü film TRT 1 ekranlarında yayınlandı. 30 Ağustos 2022 günü de tekrardan TRT 1 ekranlarında film severler ile buluşacak.

Tozkoparan İskender: Zafer

Oyuncu Kadrosu

Tozkoparan İskender: Zafer filminin oyuncuları şu şekildedir;

 • Çağan Efe Ak – Tozkoparan İskender Karakteri
 • Yağız Kılınç – Sinan Karayaman Karakteri
 • Leya Kırşan – Elif Baharvadi Karakteri
 • Tuana Naz Tiryaki – Asya Türkönder Karakteri
 • Deniz Erayvaz – Arda Tatlıdidlli Karakteri
 • Yusuf Gökhan Atalay
 • Burak Alkaş
 • Cem Uçan
 • Eren Hacısalihoğlu
 • Şahin Kendirci
 • Arda Kalaycı
 • Balım Gaye Parlak
 • Serkan Şenalp

Tozkoparan İskender: Zafer

Tozkoparan İskender: Zafer Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu