Kişisel Finans

Toplu Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Dua

instagram takipçi hilesi

Toplu Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Dua

toplu para

Dualar bizlere en büyük kapıları bile açan güçlü tılsımlardır. Hayatımız boyunca tüm isteklerimizi, dileklerimizi dile getirmemiz için bizlere sunulan nimetlerdir. Elbette hayatımızın her alanında ve her zaman, her şey için dua edebiliriz. Fakat dua etmek hiçbir zaman bu kadar kaçınılmaz olmamıştır. Maddi sıkıntılar, acil nakit ihtiyaçları ve bunlara benzer her türlü maddi imkânsızlıklar dinimizi dahi dilediğimiz gibi yaşamamıza mani olmaktadır. Bu nedenle toplu paraya ihtiyaç duyduğumuzda, acil para bulmamız gerektiğinde okuyabileceğimiz bazı duaları bir araya getirdik ve sizler ile paylaştık. Rabbimizin izni ile bu duaları okuyarak her türlü maddi sıkıntınıza bir çare bulabileceksiniz.

  • Allâhümme fâcirel hemmi ve kâşifel kurbi mücibe deavâtil muztrrine rahmânedünyâ vel-âhireti ve rahimehümâ ente terhamüni rahmeten tuğnini bihâ ammen sivâk.

Anlamı: “Rabbim, kaygıları sonlandıran, sıkıntıyı kovan, çaresizlerin, darda kalanların duasını kabul eden, dünya ve ahirette, iki dünyada da Rahman ve Rahim olan sensin. Beni rahmetinle gani kıl! Bana merhamet et, beni senden başka kimsenin merhametine esir etme.”

Bu duanın sabah ve akşam düzenli olarak okunması tüm maddi sıkıntıları giderir. İhtiyaç duyduğunuz toplu parayı çok kısa bir süre içerisinde tamamlarsınız.

  • Elâ vakdı (vagdi) yâ Rabbehü bin-nûri hâceti. Binûri eşme[k]hın celyân serîan kadinkadat (gadingadat).

Anlamı: “Ey Rabbim, Ey bu milletin Rabbi olan Allah’ım.  Sen o nur ile ihtiyaçlarımı gider. Öyle bir Nûr ki, tecellisi seri, süratli olur ve hemen iş biter. “

Her gün beş vakit namazınızı kıldıktan sonra 7 kez okursanız, hiç beklemediğiniz yerlerden rızıklanırsınız. İhtiyaç duyduğunuz paraya bir anda sahip olursunuz.

  • Allâhümme innî eûzü bike minelhemmi ve hazeni ve eûzü bike minel aczi vel keseli ve eûzü bikeminelcübni vel buhli ve eûzü bike min ğalebeddîne ve kahrir-ricâli.

Anlamı: “Ey Allah’ım. Elem ve şaşkınlık hâlinden, acizlik ve bıkkınlıktan, korkaklık ve cimrilikten, borcun kendimi alt etmesinden, insanların nefsimi kullanmaya çalışmasından ve kahrından Sana sığınırım.”

Dilendiği kadar okunabilecek olan bu dua da düzenli okunursa, maddi sıkıntıların tümü giderilir ve ihtiyaç duyduğunuz para sizlere gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu