Film & Dizi Önerisi

Tinder Avcısı Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Sizi son zamanların en çok konuşulan yapımlarından bir tanesi olan Tinder Avcısı isimli belgeseli izlemeye davet ediyoruz. Tinder Avcısı konusu ve oyuncuları ile son zamanlarda sıklıkla adından söz ettiriyor. Günümüzün en çok ilgi çeken uygulamalarından olan Tinder ile yapılan bir dolandırıcılık hikayesinin anlatıldığı yapım, inanılmaz konudan oluşuyor.

Belgesel filmin IMDb bilgilerine buraya tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

Tinder Avcısı Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Tinder Avcısı
IMDb Puanı: 7.2
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 2 Şubat 2022
Yaş Sınırı: 16+
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: 1
Yönetmeni: Felicity Morris
Yapımcı: Bernadette Higgins
Yapım Şirketi: Gaspin Media, AGC Studios, Raw TV, Raw
Başrol Oyuncuları: Ayleen Charlotte, Cecilie Fjellhoy, Pernilla Sjoholm, Shimon Hayut 
Türü: Belgesel Film
Yapım Ülkesi: İngiltere
Kanal: Netflix

Tinder Avcısı Konusu

Tinder Avcısı Konusu ve Oyuncuları

94 ülkede bir numara olmayı başaran belgesel film, Simon isimli bir adamın dolandırıcılık hikayesini anlatır. Çocukluğundan beri çeşitli dolandırıcılıklar yaparak Simon, farklı şekillerde para kazanır. Onun yaptığı dolandırıcılıklar kısa sürede nam salmasına neden olur.

Simon’un değişik şekillerde gerçekleştirdiği birçok dolandırıcılık hikayesi bulunur. Fakat onun asıl ve en büyük vurgunu son zamanların popüler uygulaması olan Tinder üzerinden gerçekleşir. Simon, Tinder üzerinden kendini zengin bir iş insanı olarak anlatır.

Simon elmas tüccarı, yakışıklı ve düzgün bir profil izlenimi verir. Adam dünyayı gezen bir kişidir. Tanıştığı kadınları farklı ülkelere götürerek yemeğe davet eder. Sürekli zenginliğini gözler önüne sererek kadınlara evlenmek istediğini söyler.

Tinder Avcısı konusu ve oyuncuları

Fakat Simon başının belada olduğunu da belirtir. Kadınlara birçok düşmanı olduğunu söyler ve kredi kartı kullanamadığını anlatır. Kadınlar ise bu duruma aldırış etmez. Sonuçta Simon oldukça varlıklıdır ve onun için harcanan cüzi miktarların değeri yoktur.

Kadınlar bir süre sonra sürekli para isteyen ve borçlarını ödemeyen Simon’dan rahatsız olmaya başlarlar. Bir gün kadınlardan bir tanesi bir şüphe duyar ve Simon’dan şikayetçi olur. Yapılan araştırmalar sonucu Simon’un kadınlardan aldığı parayı, başka bir kadına harcadığı ortaya çıkar.

Kısacası Simon, sadakatsizlik zinciri kurmuştur. Kadınlardan birçoğu durumu fark etmiş olsa da, şikayet etmek istememişlerdir. Fakat uzun süreli bir kız arkadaşı bu duruma daha fazla dayanamaz ve şikayetçi olur.

Simon, kendisi hakkında yapılan belgeselden şikayetçi olur. Fakat, şikayete rağmen belgesel izlenmeye devam eder. Hatta Simon’a yazarlık, oyunculuk ve sunuculuk gibi teklifler bile gönderen birçok yapımcı vardır.

Tinder Avcısı Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=-VOU8ehMx_s

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu