Sosyal Medya

Tiktok’ta Ortak Bağlantı Ne Demek?

instagram takipçi hilesi

Tiktok’ta ortak bağlantı ne demek; ortak bağlantı size önerilen kişilerin öneri sırasında takip ettiğiniz kişiler tarafından aynı takipçilerinizin bulunması halinde gösterilen bağlantı türüdür.

popigram 1200 800

Tiktok günümüzde video paylaşımı için oldukça popüler olarak tercih edilen sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Bu platform içerisinde kişiler kendi üretmiş oldukları kısa videoları paylaşarak eğlenceli içerikler üretmeyi amaçlıyor. Platformda ise kişilerin takipçi sayıları önemli bir seviyeye sahip olduğundan kaynaklı Tiktok takipçi hilesi gibi ücretli işlemler sayesinde çok daha gelişmiş bir hesaba sahip olabiliyorsunuz.

Tiktok Ortak Bağlantı Nedir?

Tiktok dahilinde kişiler ilgi duydukları kişilerin videolarını anında ana sayfalarında görebilmek için takip işlemi sağlarlar. Her bir kullanıcının kendine ait takipçileri bulunuyor. Ancak kimi zaman benzer ilgi alanlarının bulunması ya da benzer ortamların olması nedeniyle ortak bağlantılar görülebiliyor.

Ortak bağlantılar 2 takipçinin de takip ettiği aynı takipçidir. Böylece Tiktok sizin diğer kişiyi tanıyabileceğiniz düşünür ve öneriyi oluşturarak takip işlemlerinin yapılması için teşvik eder.

Böylece kullanıcılar dilerse tanıdığı kişileri bularak dilerse de aynı ilgi alanına sahip olduğu kişileri keşfederek takipçi çevresini büyütebilir. Canlı yayın özelliği ve farklı birçok avantajdan yararlanmak isteyen kişiler Tiktok beğeni hilesi gibi ücretli işlemlerinin yanında tanıdığı kişilerle etkileşim gerçekleştirerek daha fazla takipçi elde etmeyi amaçlıyor.

sosyalgram 1200 800

Tiktok’ta Birini Nasıl Takip Ederim?

Tiktok platformunda birilerini takip etmek isteyen kişilerin öncelikle takip etmek istedikleri kişinin profilini bulması gerekir. Eğer bulmuş olduğunuz profil doğrudan keşfet bölümünde karşınıza çıkan bir video aracılığı ise sağ alt bölümde yer alan profil fotoğrafının üzerindeki artı simgesine basmanız yeterli olacaktır.

Ancak takip işlemi gerçekleştirmek istediğiniz kişi doğrudan arama aracılığıyla bulacağınız bir kullanıcı ise arama bölümüne kişinin kullanıcı adını yazarak profiline giriş yapmalısınız. Daha sonra burada karşınıza çıkan takip et butonuna basarak takip işleminizi sağlarsınız.

Takipçi sayınızın artmasını istiyorsanız doğrudan takip işlemleri gerçekleştirerek geri takip uygulamasına katılmanın yanında free Tiktok followers gibi paketlerden de yararlanarak takipçi sayınızın gözle görülecek şekilde artmasını sağlayabilirsiniz.

Tiktok Ortak Bağlantılar Takip Edilmeli mi?

Tiktok tarafından sağlanan ortak takipçiler ve bağlantılar genellikle kişilerin benzer ilgi alanına sahip olabileceği hesaplardan oluşuyor. Bu algoritmalar yapılırken takip edilen ve takipçisi olan kişiler göz önünde bulunduruluyor.

Genellikle temel amaç birbirlerinin içeriklerinden hoşlanacak olan kişilerin daha kolay şekilde birbirlerini bulmasını sağlamaktır. Bu nedenle de size ortak bağlantılar aracılığıyla sağlanan kişileri takip etmek alacağınız deneyiminin artmasına yardımcı olabilir.

Ancak hesabınızı içerisindeki kaliteli içeriklerinizin daha öne çıkmasını istiyorsanız Tiktok izlenme hilesi paketlerinden yararlanarak hesap içerisindeki hareketliliğini artırabilirsiniz.

Bu kişileri takip etmek size şu avantajları sağlayabilir;

  • Daha kolay tanıdığınız çevredeki kişilere ulaşım sağlayarak takipçi sayınızın artmasını amaçlayabilirsiniz.
  • Ortak bağlantıların bulunduğu kişilerin yapmış olduğu paylaşımlar benzerlik gösterdiğinden kaynaklı daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
  • Takipçi sirkülasyonunu artırmak ve etkileşim almak için ortak bağlantısı bulunan aynı amaçlı hesaplardan yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu