Film & Dizi Önerisi

The Rain Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Bilim kurgu dizisi izlemek her yaştan ve her zevkten kişinin en sevdiği aktivitedir. Özellikle bilim kurgu dizilerinin dram ile birleştiği konuya sahip diziler, ilgi çekiciliği sayesinde çarpıcı olmayı başarır. Bugün size hem eğlenceli hem de muhteşem oyunculuğa sahip bir dizi önereceğiz. Netflix yapımı olan The Rain dizisi, akıcı konusu ile ilgi çekmeyi başarıyor. İşte merak edenler için The Rain dizisinin konusu ve oyuncuları: 

The Rain Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

The rain dizisinin konusu ve oyuncuları

Konu bütünlüğü ile olay örgüsünün mükemmel şekilde sağlandığı dizi, gerçek duyguları seyirciye çok iyi şekilde yansıtıyor. İzleyicilerden tam not alan dizinin konusu ise gerçekten çok ilginç. Danimarka’lı kardeşler dünyada başlayan bir virüsten kurtulmak için çabaya girerler. .Bu virüs; yağmurun yağması ile yayılıyor. Yağmura yakalanan insanlar ölüyor.

İnsanların büyük çoğunluğunun öldüğü virüs, bu kardeşler için güvenli bir yer bulma arzusuna yol açıyor. Bu gençlerin virüsten korunmak için çıktıkları heyecanlı yolculuk, izleyenlerin adeta nefeslerinin tutulmasına yol açıyor. Yolculuk esnasında defalarca ölümle burun buruna gelen gençler; aşk, dostluk ve sempatiyi bir arada yaşıyorlar.

Diziyi izlerken zaman zaman gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Hem umuda hem de zorluklarla savaşmaya tanık olacaksınız. Her yaştan kişiye hitap edebilen dizinin, kaliteli ve soluksuz izleyebileceğiniz bir yapım olduğunu garanti edebiliriz.

The Rain Dizisinin Oyuncuları

The rain dizisinin konusu ve oyuncuları

Danimarka yapımlı The Rain dizisinin konusu ve oyuncuları ilgi çekmeye devam ediyor. İMDB puanı: 6,3 olan dizinin 18 yaş ve üzeri kısıtlamaya sahiptir.

Dizinin yaratıcıları şu kişilerdir:

 • Jannik Tai Mosholt
 • Christian Potalivo
 • Esben Toft Jacobsen.

İşte dizinin: güçlü kadrosu:

The rain dizisinin konusu ve oyuncuları

 1. Rasmus Andersen (Lucas Lynggaard Tonnesen): 2000 doğumlu olan oyuncu, Kafesteki Kadın ve Player filmlerinde de rol almıştır.
 2. Dr. Frederik Andersen (Lars Simonsen): Robert Award for Best Actor in a Leading Role ödüllü olan oyuncu Barbara, Fatih Pelle isimli filmlerde de rol almıştır.
 3. Ellen Andersen (Iben Hjejle)
 4. Martin (Mikkel Folsgaard): 1984 doğumlu oyuncu 62. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu dalında Gümüş Ayı ödülünü kazanmıştır.
 5. Jessica Dinnage: 1993 yılında dünyaya gelen oyuncu, The Man ve Suçlu filmlerinde de rol almıştır.
 6. Angela Bundalovic: 1995 yılında dünyaya gelen Danimarkalı aktris; Tutunamayanlar ve Blood Sisters filmlerinde de rol almıştır.
 7. Clara Rosager: 1996 doğumlu oyuncu, küçük yaşına rağmen birçok film ve dizide rol almıştır. Yükselen yıldız, saf güzelliği ile de göz kamaştırır.
 8. Sonny Lindberg: Anti ve The Pack filmlerinden tanıdığımız Sonny, 1993 doğumludur.
 9. Johannes Bah Kuhnke: Tonight şarkısı ile tanınan Johannes, Bron ve Jack’in Yaptığı Ev filmlerinde de rol almıştır.

Bunun dışında dizide rol alan diğer oyuncular şunlardır:

The Rain

 1. Evin Ahmad
 2. Lars Simonsen
 3. Iben Hjejle
 4. Bertil De Lorenzi
 5. Simone Andersen (Alba August)

İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=IK_5LK-qHS8

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu