The Legend Of Tarzan Film Konusu ve Oyuncuları

Google News

Harry Potter serisinin yönetmeninden,The Legend Of Tarzan yani Tarzan Efsanesi filmi.Filmin görüntüleri bir kaç gün önce sızmıştı.Şimdi de resmi fragmanı geldi.Görsel efektleri olağanüstü sanki ormanın içinde sizi de alıp götürüyor.3D olarak vizyona girecek olan filmin fragmanı ve detayları bilgi yazımızda…

tarza-filmi-2016-afisleri-1

Başrollerini, Alexander Skarsgard ve Margot Robbie izleyeceğimiz filmde ayrıca,John Hurt, Djimon Hounsou ve Samuel L. Jackson gibi isimlerde yer alıyor.Filmden ilk görüntülerde, yani fragmandan önce görüntülerden bahsediyorum.Tarzan’ı oynayan,Alexander Skarsgard’ın bol kaslı görüntüleri ve Margot Robbie‘nin masum duruşunu görmüştük.

tarza-filmi-2016-afisleri

Bu fotoğrafların hemen ardından , fragmanı da geciktirmeyen yapımcı Warner Bros. 2016’nın yaz ayında vizyona girecek olan filme ilgi uyandırmayı erken başlamış görünüyor.Filmdeki bir kaç detaydan bahsedecek olursak;

Skarsgård’ın sevgili Jane’i rolünde Margot Robbie’nin yanı sıra, emekli Tarzan olarak da Christoph Waltz, fragmanda karşımıza çıkan bir diğer önemli isim.

Harry Potter filmleriyle büyük sükse yapmış olan başarılı yönetmen,David Yates’in yönettiği filmi 1 Temmuz 2016’da vizyona girecek!

The Legend Of Tarzan Fragmanı izle

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir