Keşfet

Teksan Jeneratörler ile Her İhtiyaca Uygun Güç Çözümleri

instagram takipçi hilesi

Teksan, kaliteli jeneratör modelleri ve terzi işi üretim prensibi ile proje bazlı ya da farklı ihtiyaçlara uygun şekilde yanıt verir. Dizel jeneratör çeşitlerinde sunduğu kiralama hizmeti ile de memnuniyeti üst seviyelere çıkarır. Bu noktada jeneratör fiyatları da büyük merak uyandırır. Jeneratörler farklı güç aralığında ve farklı motor alternatifleri ile üretildiği için net bir fiyat söylemek mümkün değildir.

teksan jenarator 780x247 1

Ar-Ge çalışmaları ile de kendini sürekli yenileyen bir şirket olan Teksan, bu sayede her zaman güncel ürünler dizayn eder. Farklı ihtiyaçlara uygun zengin güç aralığı ile gerek duyulan jeneratör modeline kolayca ulaşmak mümkündür.

Teksan ile Hem Kiralama Hem Satın Alma Hizmeti

Jeneratör fiyatları, bazı unsurlar kapsamında şekil alır. Güç aralığı, yakıt tipi, jeneratörün cinsi ve motor markası gibi detayların her biri fiyat aralığının belirlenmesinde doğrudan rol sahibi olur. Jeneratör fiyatları hakkında net bir rakam vermek, bu nedenle mümkün değildir.

Teksan kalitesi kapsamında dizayn edilen jeneratör modelleri 3000 saatlik tuz testinden başarıyla geçerek dayanıklılığını göstermişir. Aynı zamanda ürünlerin sismik sertifikasının bulunması da depreme karşı dayanıklılığını ifade eder. 9 büyüklüğündeki depremde dahi Teksan jeneratörleri kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam eder. Jeneratör modelleri hakkında bilgi edinip modelleri incelemek için https://www.teksan.com/tr/jenerator/ adresini ziyaret edebilir ya da firma ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu