Keşfet

Teknoloji Haberleri Ve Daha Fazlası İçin

instagram takipçi hilesi

Gecbunlari, 2015 yılında kurulan bir blog sitesidir. Gecbunlari sitesi yazarları olarak okuyucularımıza doğru bilgi vermek amacındayız. Sitemizin geniş bir bilgi içeriği bulunur. Güncel gelişmelerden piyasaya çıkan son model ürünlere kadar çok geniş bir yelpazede içerikler üretmekteyiz. Gecbunlari sitemizde güncel teknoloji, gündem, magazin ve spor haberlerine ulaşabilirsiniz.

Oyun severleri de unutmayan sitemizde oyun tanıtımları, oyun indirimleri, oyun güncellemeleri ve oyun tanıtımları gibi birçok alanda bilgi edinebilirsiniz. Pek çok kategorilerde ürettiğimiz içerikler tamamen özgün olup kendi bilgi birikimimizin ürünüdür. Sitemizde teknoloji, dizi, haber, otomobil ve kişisel gelişim gibi birçok kategoride içerik üretmekteyiz.

Teknoloji Haberleri

gecbunlari

Teknoloji haberleri ile ilgili bilgilere Gecbunlari sitemizde haberler ana başlığında bulunan teknoloji başlığı altında yer alan,

  • İncelemeler ve testler bölümde, satın almak istediğiniz ürünler hakkında yapılan tanıtımlar sayesinde ürünü almadan önce fikir sahibi olursunuz. Ürünler hakkında fiyat bilgisine ulaşabilir ve ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün hakkında daha önce yapılmış yorumları okuyabilir, kendi deneyiminden bahsedebilirsiniz.
  • Webmaster sekmesinde seo yöntemleri ve server yönetim ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.
  • Bilgisayar Genel alt başlığında ise bilgisayara dair küçük bilgiler,  orm parça tanıtımı, onarım-hata çözümleri program tanıtımı ve indirim duyuruları yer almaktadır.
  • Sosyal medya başlığında ise sosyal ağlarda bilinmeyen özellikler, sosyal medyada hesap işlemleri ile ilgili yazılar yer almaktadır. Burada bulunan yazıları okuyarak sosyal medyadaki tüm güncel bilgilere ulaşarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Sosyal medya hakkında bilinmesi gereken her şey bu alanda…

Teknoloji haberleri sekmesinde teknoloji kelimesinin tarihsel anlamdaki gelişimi hakkında bilgi edinebilirsiniz.  Ayrıca ‘Teknoloji Haberleri İçeriği Nedir?  ‘Teknolojinin Kullanıldığı Alanlar’ gibi yazılara da göz atabilirsiniz. Teknoloji haberleri bölümünden güncel bilgilere ulaşabilir, son teknolojilerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Android

Android başlığı ile ilgili bilgiler ise Gecbunlari adresinde mobil alem bölümündedir. Bu bölüm Android, iOS&Apple ve giyilebilir teknoloji alt başlıklarını kapsamaktadır. Android başlığında ‘Android Nedir?’ , ‘Android İşletim Sistemi Nedir?’ gibi soruların yanıtlarını  bulabilirsiniz. Ayrıca  Gecbunlari sitesinde bulunan “Mobil Alem” kısmının Android alt başlığında Android işletim sistemine sahip cihazlar hakkındaki tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Dizi

Gecbunlari sitesindeki Film&Dizi alanın bulunduğu “Diğer” bölümünde ise film ve dizi kategorileri haricinde otomobil, kişisel gelişim, alışveriş indirimleri, para kazanma ve biyografi kategorileri yer almaktadır. Dizi kategorisinde, kategorilerine göre en iyi diziler yer alır. Bu bölümde merak edilen birçok dizi hakkında güncel haberlere, yorumlara ve dizi izleme platformlarına ait içeriklere ulaşabilirsiniz. Dizi başlığı altında ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı Dizisi Konusu’, ‘Countdown 2 Ne Zaman Çıkacak?’ gibi içeriklerin yanında daha pek çok içerik bulunur.

Sitemizde okurlarımızın kaliteli içeriklere hızlı ve kolay şekilde ulaşması bizim için son derece önemlidir. Bu yüzden sitemizdeki reklam trafiği minimum seviyededir. Ürün yerleştirme ve link çıkışı konularında da oldukça hassas davranmaktayız. Bu anlamda önceliğimiz kâr elde etmek değil giderlerimizi karşılayarak okurlarımızın bilgilenmesine yardımcı olmaktadır.

Yazarlarımız hakkında detaylı bilgiyi iletişim bölümünde yer alan ‘Ekibimiz’ sekmesinde bulabilirsiniz. Bu alanda site yöneticilerimiz, yazarlarımız ve katkı sağlayanlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz

Yazarlık başvurusunda bulunmak için ‘Yazar Ol’ kısmına tıklayabilirsiniz. Burada yer alan formu doldurmanız halinde site yetkilileri tarafından size en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta paylaşacağınız yazıların özgün olmasıdır.  Sitemizin en önemli ilkelerinden biri özgün ve bilgi kaynağı oluşturan içeriklere yer vermesidir. Bu nedenle özgün olmayan içerikler sitemizde yer almamaktadır. Bu pozisyona uygun olduğunuzu düşünüyorsanız siz de aramıza katılabilirsiniz. Yazarlık başvurusu ya da yazar şikâyet ile ilgili iletişim için yazar mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu