Film & Dizi Önerisi

Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Evde vakit geçirmeyi seven herkes benzersiz bir dizi izlemek ister. Televizyon dünyasında yerli birçok dizi olsa da, yabancı dizilerin sıra dışı konuları ve yaratıcı karakterleri özellikle genç kitleyi farklı platformlara iteler. Genç kitlenin ve sıra dışı dizi sevenlerin tercihlerinden bir tanesi de Teen Wolf‘tur. Teen Wolf dizisini Netflix platformu üzerinden izleyebilirsiniz. İlk bölümü 5 Haziran 2011 yılında yayımlanmaya başlayan dizi Jeff Davis tarafından yaratılmıştır. Teen Wolf dizisi 6 sezon sürmüştür. Gelelim Teen Wolf dizi konusu ve oyuncularına.

Teen Wolf dizi konusu

Dizide Scott Mccall isimli bir lisa öğrencisi vardır. Scott’un aslınd ailk başlarda hayatı gayet normal gitmektedir. Fakat adeta hayatının dönüm noktalarından bir tanesini orman gezisi esnasında yaşar. Sık sık ormanda geziye çıkan Scott, yine gezdiği bir gün kurt adam tarafından ısırılır.

Fakat sanılanın aksine Scott’un hayatında bu ısırılma olumsuz hiçbir şey ortaya çıkarmaz. Aksine artık Scott olağanüstü güçlere sahiptir. Ancak onun süper güçlere sahip olması tamamen iyi bir durum değildir. Artık Scott sıradan hayatına veda etmiş ve bir sürü düşman edinmiştir.

Teen Wolf dizi konusu

Scott’un süper güçleri mi neler? Scott her şeyi görebilir ve duyabilir! Kulağa harika gelen bu iki özellik düşmanlarına galip gelmesi açısından önemlidir. Fakat onun özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Onun bedeninde fiziksel değişimler de var. Artık o hem çok hızlı hem de çok kuvvetlidir.

Scott’un düşmanları ile baş etmesinin yanı sıra dikkat etmesi gereken bir şey daha vardır: Onun kurt adam olduğunu kimse bilmemelidir. O, bu sırrını sadece iki kişiye söylemiştir. Bu kişiler yakın arkadaşı Stiles ve Derek’tir. Derek doğuştan kurt adamdır.

Derek ve Stiles, Scoot’a birçok konuda rehberlik de etmiştir. Scott, kurt adamlık sürecine alışırken sevdiği kıza da yalan söylemek zorunda kalmıştır.

Teen Wolf Dizi Konusu ve Oyuncuları

Teen Wolf dizi konusu

Teen Wolf dizisinin konusuna fantastik demek en doğru tabir olacaktır. Bununla birlikte yer yer gerilim ve aksiyon sahnelerine de tanık olacaksınız. Eğer fantastik aksiyon konulu bir dizi arayışındaysanız Teen Wolf doğru bir seçim. Bununla birlikte dizide zaman zaman görülen dram sahneleri duygusallık arayan kişilere de hitap ediyor.

Teen Wolf Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Teen Wolf dizisi

  • Tyler Posey (Scott McCall): 17 yaşında lise öğrencisidir. Kurt adam tarafından ısırıldıktan sonra hayatı taamen değişir.
  • Dylan O’Brien (Stiles Sitilinski): Scott’un en yakın arkadaşıdır. Diziye komik sahneleri ile eğlence katar.
  • Tyler Hoechlin (Derek Hale): Doğuştan kurt adamdır. Scott’a çok yardımcı olacaktır.
  • Holland Roden ( Lydia Martin ) :Dizinin sevilen kadın karakteridir. güzelliği ve sempatikliği ile akıllardan unutulmayacak bir kişidir.

İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=12Ix0fTH1no

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu