Yaşam

Tatile Giderken Evcil Hayvanlarınızı Güvenle Bırakabileceğiniz 6 Otel ve Pansiyon

instagram takipçi hilesi

Çalışmak zorunda olduğumuzdan ötürü hepimiz, güzel ve huzurlu bir tatili hak ettiğimizi düşünürüz. Yeni yıl da tatil adına oldukça iyi bir fırsat. Bazen evde beslemiş olduğumuz evcil hayvanlarımızı nereye bırakacağımızı bilemeyiz ve bu durum için de oldukça endişeleniriz.

kedi 1

Biz de sizleri bu tür durumlara düşürmemek için Ankara, İstanbul ve İzmir’de yaşıyorsanız ve tatile çıktığınız dönem hayvan dostlarınızı emanet edebileceğiniz, siz mutlu ve huzurlu tatilinizi yaparken onların da mutlu olabilecekleri hayvan otellerini sizler için listeledik…

1) Patiköy Kedi Ve Köpek Oteli

kedi 8

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, hayvan dostlarınızın doğa ile iç içe ve rahat zaman geçirmesi için tasarlanan bir otel burası. Hayvan dostlarınızın her süre zarfında bir gözetmeni ve elbette ki birçok pati arkadaşı vardır.

2) Tip Top Pet Otel

kedi 4

Avrupa Yakası’nda yer alan butik köpek oteli. Bir villanın yalnızca hayvanlara hizmet verdiği bir ortam düşleyin. Kafes sisteminin olmadığı, hayvan dostlarını birbirleri ile anlaşma oranları ile gruplandırılarak ona göre de odalara yerleştirilmiş olan bir işletmedir. Geceleri ve hatta her süre zarfında yanlarında onlar ile ilgilenecek bakıcıları vardır. Tatile gittiğinizde köpeğinizi bırakacak bir alternatif bulamadıysanız bu otele mutlaka şans verin.

3) İzmir Kedi pansiyonu

kedi 5

İzmir’de, 2015 yılından beri kediler için hizmet veren bir oteldir. Kafese dair hiçbir emarenin yer almadığı otelde, müşterilerin yaptıkları yorumlara göre hemen hemen memnun olmayan hiç kimse yoktur. Eğer ki siz de tatile çıktığınızda hayvan dostunuzu evde tek başına bırakmak niyetinde değilseniz, bu otele şans vermelisiniz.

4) Canifornia Dog Hotel

kedi 3

“Gözünüz arkada kalmasın!” sloganı ile hizmet anlayışını ortaya koyan bu işletme İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde köpeklerinize huzurun eksik olmadığı doğa ile iç içe bir ortam sunmakta. Siz güzel bir şekilde güneşlenirken onlar da sizin gibi şehrin stresinden kurtularak yeni arkadaşları ile yeşillikler arasında tatilin tadını çıkarsın niyetindeyseniz bu oteli denemelisiniz.

5) Pembe Patiler Pet Hotel

kedi 2

Ankara’da yaşıyorsanız ve köpeklerinizi bırakabileceğiniz bir yer olmadığı için hayıflanıyorsanız üzülmeyin! Çünkü biz sizin için bir yer biliyoruz!

6) Shina Pet Hotel

kedi 6

Yine yeniden hem köpek hem de kedi oteli olan bir işletme ile karşı karşıyasınız. Ankara’da bulunan bu otel, evcil hayvanlarınızı bırakmadan önce ortama uyum sağlayıp sağlamayacağını da gözlemlemeniz için öngörüşme düzenlenmektedir. Bu sayede evcil hayvanlarınızı rahatlıkla bırakabileceğinizin garantisini size veren işletme, bizce de kesinlikle haklı! Bir şans vermek istiyorsanız doğru yoldasınız…

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu