Film & Dizi Önerisi

Tamirhane Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Tamirhane Film Konusu ve Oyuncuları. Tamirhane filmi, 11 Kasım 2022 günü sinema severler ile buluşan macera ve komedi temalı bir filmdir. Başrollerinde Erkan Kolçak KöstendilRıza Kocaoğlu ve Nejat İşler yer alıyor.

Diğer film ve dizi önerileri içeriklerimize https://maksatbilgi.com/kultur/film-dizi-onerisi/ bağlantısından kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çok vakit kaybetmeden Tamirhane filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Tamirhane film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Tamirhane Film Konusu ve Oyuncuları

Orijinal İsmi: Tamirhane
IMDb Puanı: 7,9 / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 11 Kasım 2022
Yaş Sınırı: –
Süre: 1 saat 51 dakika
Yönetmeni: Erkan Kolçak Köstendil
Senarist: Bülent Şakrak
Yapımcı: –
Yapım Şirketi:
 Sky Films
Başrol Oyuncuları: Erkan Kolçak KöstendilRıza KocaoğluNejat İşler
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye

Tamirhane Film Konusu

Müjdat ve Yılmaz uzun seneler yetiştirme yurdunda birlikte kalan ve kader dostu olan iki kişidir. Kendileri gibi yetimhanede büyüyen manevi babaları Erkan ve Bülent’ten bir boya ve kaporta atölyesi miras kalır.

Yılmaz ve Müjdat bir gün yaşlı bir adamın arabasını iki blok öteye park etmeyi planlarlar. Ancak yaşlı adam arabayla doğrudan temas halinde olduklarını görünce kalbi buna dayanamaz ve vefat eder. Olaylar bambaşka bir yola sapar. Cesedi ne yapacaklarını bilemeyen ikili, sonunda cesedi yakıt deposuna koymaya karar verir. Yılmaz ve Müjdat, cesedin bulunduğu su deposundan alınan tiner ile aracın daha iyi boyandığını fark ederek günlük hayatlarına dönerek arabayı boyamaya devam eder.

tamirhane filmi 4

Tamirhane filmi daha ilk dakikalarından bizi olayların için çekmeye başlıyor. Normal yapımlardan ilk başlarda karakterler tanıtılırken bu yapımda direkt olarak olaylar örgüsüne başlıyoruz. Senaryo karakterlerin yanı sıra seyircileri de hazırlıksız yakalıyor. Film sürekli olarak kara mizah tonunda ilerliyor. Tüm bunları birleştirdiğimiz zaman Tamirhane güzel bir yapım gibi duruyor. Türk komedisinin sorunlarından bir olan avam esprilere bu yapımda pek rastlamıyorsunuz. Bu durum Türk sinemasından pek rastlanan bir durum değil!

Tamirhane filminin yönetmen koltuğunda Erkan Kolçak Köstendil oturuyor. Senaryosunu ise Bülent Şakrak kaleme aldı. Filmin diğer başrolleri Erkan Kolçak KöstendilRıza Kocaoğlu ve Nejat İşler yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmin tanıtımını da aşağıdan yer alan videolar sekmesi altından bakabilirsiniz. Tamirhane filmi hakkındaki düşüncülerinizi de bizlere yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Tamirhane Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Tamirhane filmi, 11 Kasım 2022 günü sinema severler ile buluştu.

tamirhane filmi 3

Oyuncu Kadrosu

Tamirhane filminin oyuncuları şu şekildedir;

 • Nejat işler – Yılmaz Karakteri
 • Rıza Kocaoğlu – Müjdat Karakteri
 • Merve Dizdar – Aynur Karakteri
 • Bülent Şakrak – Ayhan Karakteri
 • Ali Seçkiner Alıcı – Kayhan Karakteri
 • Gökhan Kıraç – Zargana Karakteri
 • Engin Hepileri – Gürdal Karakteri
 • Yaren Alaca – Meral Karakteri
 • Rızacan Durmuş – Eren Karakteri
 • Erkan Can – Polis Karakteri
 • Erkan Kolçak Köstendil

Tamirhane Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu