Bilim ve Teknoloji

Spotify’da Arkadaş Ekleme

instagram takipçi hilesi

Spotify’da arkadaş ekleme uygulamanın popüler özelliklerinden biridir. Eklediğiniz dostlarınızın müzik zevklerini görür, onlara çalma listenizi iletebilirsiniz.

bayigram 1200 800 1

Müzik dinleme ve paylaşım uygulamasının kullanımı hayli kolaydır. Ücretsiz olarak indirilen uygulamayla pek çok özelliğe ulaşabilirsiniz. Hatta sanatçı hesabı yaratarak para kazanırsınız. Dünya çapında popülerlik kazanan uygulama tıpkı diğer sosyal ağlar gibi takipçi kazanmanızı sağlar. Ayrıca müzik zevklerinizin uyduğu kullanıcıları takip edersiniz. Sunulan niteliklerle arkadaşlarınızı bularak takibe alırsınız.

Spotify Nedir?

Küresel çapta takip edilen Spotify dijital postcast, müzik, video hizmeti vermektedir. Müzik dinleme özelliği ücretsiz sunulmaktadır. İçeriklerden yararlanmanız için üyelik açmanız gerekir. Kullanımı zor değildir, tüm cihazlarda sorunsuz çalışır.

TV, telefon, bilgisayar, arabalar, tablet, telefon dahil her türlü cihazdan müziklerinizi dinlersiniz. Çalma listelerinizi kopyalamanız mümkün değildir. Uygulamaya girerek dilediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

Burada para kazanma şansınız vardır. Ancak kaliteli içerikler üreterek, takipçi kazanırsınız. Takipçilerinizin artması reklam anlaşmaları yapmanızı sağlar. Kullanıcı kitlenizi artırmada spotify takipçi satın al da kullanılır. Belirli ücret karşılığında aktif takipçilere sahip olursunuz.  

Spotify Kullanıcılar Nasıl Bulunur?

Uygulamada hesabı bulunan kişiler, diğer kullanıcıları rahatlıkla bulabiliyor. Ana ekranda sol taraftaki ara sekmesini kullanarak arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. Sekmeye tıkladığınızda açılan yere aradığınız kişinin ismini yazmalısınız.

Sonuçlar listelenen kullanıcılar arasından seçmelisiniz. Sonrasında isterseniz takip edebilirsiniz. Takipçi kazanma için olmasa da farklı sosyal platformdaki gelişmeleri görerek hesabınızı geliştirmek için örneğin instagram kaydetme satın al özelliğinden faydalanabilirsiniz. Yeni akımları böylece takip edersiniz ve Spotify hesabınızı geliştirirsiniz.  Ne kadar çok takipçiniz olursa kazancınız o kadar yüksek olmaktadır.

Kullanıcı isimleri, uygulamada görüldüğünden aradığınız kişileri hemen bulabilirsiniz. Spotify’ de kaybolan hesapları da bulmanız mümkündür. Kayıt esnasında kullandığınız mail, telefon veya diğer sosyal medya hesaplarıyla bilgilerinizi kurtarabilirsiniz.

buyfans dropdown logo

Spotify Arkadaş Nasıl Eklenir?

Kullanıcı bilgilerinizi belirledikten sonra basit adımlarla eklersiniz. Mevcut profil linkinizle arkadaş ekleme aşamaları;

  • Akıllı telefonunuzdan uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor.
  • Sayfanın altındaki kitaplık sekmesine geçiş yapmalısınız.
  • Daha sonra profil alanından düzenle seçeneğine tıklamalısınız.
  • Kendi profilinizin linkini paylaşarak arkadaşlarınızın sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Bu adımlarla arkadaşlarınızın sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Bunların dışında Youtube üzerinde aktif olmasanız bile bir kanal açabilirsiniz. Kanala youtube beğeni satın al hizmetinden yararlanarak paylaştığınız şeylere binlerce like atabilirsiniz. Çalma listenizi paylaştığınızda takipçi kazanırsınız. Panoya kopyaladığınız linklerle kullanıcı kitlenizi artırırsınız.

Takip ettiğiniz kullanıcıları takipten çıkarabilirsiniz. Takibi bırakma işlemi de oldukça basittir. Ayarlar kısmından hesabınıza erişime sınırlama getirebilirsiniz. Müzik listelerinizin görülmesini yahut diğer kullanıcıların sizi takip etmesini engellersiniz.

Spotify Arkadaş Ekle Avantajları Neler?

Müzik zevkinizi paylaşmanıza yaramaktadır. Arkadaşlarınızın dinlediği listeleri görmenize yarar. Onlarının paylaşımlarını yorumlayabilir, paylaşabilir, like atabilirsiniz. Kendi listelerinize takip ettiğiniz kişilerin müziklerini ekleyebilirsiniz.

Sevdiğiniz ortak sanatçıları birlikte keşfedebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan işlemle geniş kitlelere ulaşırsınız. Genişleyen takipçileriniz gelir elde etme şansı verir. İnstagram, Youtube dışında daha yerel ve orta yaşa hitap etmek için Facebook sayfası açabilirsiniz. Bu sayfayı da buy facebook page likes ile geliştirebilir ve ulaştığınız kitleyi genişletebilirsiniz. Tabi ki bu işlemleri yapacağınız platform güvenli olmalıdır.

Bot hesaplar veya pasif üyeler içermemelidir. Bunlar, uygulamada içeriklerinizin değer kaybetmesine neden olur. Bundan dolayı güvendiğinizi, olumlu geri dönüşler alan panellerden beğeni satın almalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu