İlişki Konuları

Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları Kimlerdir?

instagram takipçi hilesi

Sosyal medya hayatımızın önemli bir kısmına etki ediyor. Birçok insan, sadece sosyalleşmek için değil bilgi edinmek için de sosyal medyayı kullanıyor. Hal böyle olunca başta Instagram olmak üzere birçok sosyal medya uygulamasında ilişki koçları ilgiyle takip ediliyor.

Kısaca ilişki koçluğu hakkında bilgi verelim. İlişki koçluğu; kadın – erkek ilişkilerindeki sorunlara odaklanarak çözüm yollarını araştıran meslek gruplarıdır. İlişki koçu olabilmek için bir eğitimden geçmek ve uzmanlık kazanmak gerekir.

Başarılı ve eğitimli bir koç, ikili ilişkilerinizin daha güçlü hale gelmesini sağlar. Sosyal medyada birçok ilişki koçu bulabilirsiniz. Fakat aşağıda önerdiğimiz kişiler, alanında çok iyi olmayı başararak ciddi bir takipçi kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

İlişki koçu nedir ve nasıl ilişki koçu olunur konulu yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1. Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları: iliskikocutr

Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları Kimlerdir?

İlk önerimiz takipçi sayısıyla da ön plana çıkan “iliskikocutr” sayfası. Bu sayfada yapılan paylaşımlar; sevgililik, nişan ve evlilik sürecinde hem kadınlara hem de erkeklere ışık tutar nitelikte. Sayfada yapılan paylaşımlara göz atarak birçok ilişki problemi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sayfada saçma sapan fikirlere kesinlikle yer olmadığını belirtelim. Ayrıca eğer isterseniz belirli bir ücret karşılığında seanslara da katılım sağlayabilirsiniz. Sayfanın linkini buraya bırakıyoruz.

2. iliskikocubal

Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları Kimlerdir?

İkinci önerimiz olan iliskikocubal, farklı başlıklardan çeşitli ilişki konularına değinir. İlişkinin daha iyi şekilde ilerlemesi için öneriler sunan sayfa, pozitif  düşüncenin de önemini vurgular. İlişki koçunun e-kitapları da bulunur. Bu kitaplar ile ilişkinize ışık tutabilirsiniz.

Online seanslara da katılım sağlayabileceğiniz sayfa sayesinde evlilik ve sevgililik sürecini başarılı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Sayfanın linkini buraya bıraktık.

3. Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları: iliskikocumel

Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları Kimlerdir?

Profesyonel anlamda ilişki koçluğu yapan sayfa, danışmanlık hizmeti sunar. Sayfa üzerinde zaman zaman soru – cevap gerçekleşir. İlişkide yaşadığınız sorunları sorarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfanın linkini buraya bırakıyoruz.

4. iliskikocu.mg

Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları Kimlerdir?

Hem kadınlar hem de erkekler zaman zaman ilişkilerinde bir çıkmaza girer. Bu süreçte genellikle arkadaşlara sorarak hareket edilir. Fakat çoğu ilişki bir pamuk ipliğine bağlıdır. Yanlış bir sözcük, tutum ya da ima ilişkinin çıkmaza girmesine yol açar. Bu noktada uzman bir kişiden destek almak oldukça önemlidir.

iliskikocu.mg sayfası uzman evlilik ve ilişki danışmanlığı yapar. Uzmanlığı ile birbirinden değerli bilgiler sunan sayfa, doğru tutumu bulmanıza yardımcı olur. Sayfanın linkine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

5. Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları: iliski.notlari_

Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları Kimlerdir?

Yeditepe Üniversitesinde eğitim alarak ilişki koçluğu yapan sayfa yöneticisi, genel olarak soru – cevap şeklinde hareket eder. Sorulan sorulara göz atarak, merak ettiğiniz ilişki problemlerini çözüme kavuşturabilirsiniz. Hem kadınların hem de erkeklerin işine yarayacak bilgilere ev sahipliği yapan sayfanın linkini buraya bırakıyoruz.

6. men.akademi

Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları Kimlerdir?

Son olarak sadece erkeklere odaklanan bir sayfa önerisi sunalım. Erkeklere kadınlar hakkında bilgiler sunan sayfada danışmanlık hizmeti de bulunur. Sayfanın linkini buraya bırakıyoruz. Ayrıca en iyi psikoloji konulu YouTube kanalı önerilerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medyanın En İyi İlişki Koçları Hakkında Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu