Oyunlar

Sons of the Forest Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı

instagram takipçi hilesi

Sons of the Forest oyunu, Endnight Games tarafından geliştirilen bir hayatta kalma korku oyunudur. Bir önceki oyun olan “The Forest”ın devam halkasıdır. Oyun, ormanda düşen bir uçaktan sonra hayatta kalma mücadelesi veren bir karakterin hikayesini anlatıyor. Oyuncular, kaynak toplama, barınak inşa etme ve yaratıklarla savaşma gibi hayatta kalma mekanikleri etrafında oyunda ilerlerler.

Sons of the Forest, öncekinden daha gelişmiş grafikler ve oyun mekaniği sunuyor. Oyuncular yer altı mağaralarını keşfetme, yeni yaratıklarla karşılaşma ve hikaye öğelerini keşfetme fırsatına sahip olacak. Oyun ayrıca bir çok oyunculu mod içermektedir.

Sons of the Forest Çıktı! Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı

Oyunun Steam Sayfasında İse Şu Bilgiler Yer Alıyor

Kayıp bir milyarderi bulmak için uzak bir adaya gönderilen bir ekibin parçasısınız ve kendinizi yamyam istilasına uğramış bir cehennemde buluyorsunuz. Bu yeni açık dünya olan hayatta kalma korku simülatöründe tek başınıza ya da arkadaşlarınız ile birlikte zanaatlar yapın, inşa edin ve hayatta kalmak için varınızı yoğunuzu seferber edin.

Hayatta Kalma ve Korku Simülasyonu

Dünyayı istediğiniz gibi gezebilmek için özgürlüğünüzü elinize alın. Adaya düştükten sonra neler yapacağınıza, nereye gideceğinize ve en iyi nasıl hayatta kalacağınıza siz karar vermek zorundasınız. Kimse size yardım etmeyecek. Size yapmak istemediğiniz emirler veya görevler verecek NPC’ler yok. Emri veriyorsunuz ve sonra ne olacağını siz seçiyorsunuz.

Yaratıklar İle Savaşın

sons of the forest oyunu 3

Hiçbir yerin güvenli olmadığı bir dünyaya giriyorsunuz ve bazıları neredeyse insana benzeyen, diğerleri ise daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen bir dizi mutasyona uğramış yaratıkla savaşıyorsunuz. Kendinizi ve değer verdiğiniz kişileri korumak için tabancalar, baltalar, sersemletici coplar ve daha fazlasıyla silahlanın.

İnşa ve Zanaat

Her etkileşimi hissedin. Ateş yakmak için çubuğu kırın. Bir balta ile pencereleri ve yerleri kırın. Ahşap bir kulübe veya deniz kenarı kampüsü inşa edin, seçim sizin.

Değişen Mevsimler

sons of the forest oyunu 4

Somon balığı, ilkbahar ve yaz aylarında nehirden taze olarak yakalayın. Soğuk kış ayları için et stoğu yapın. Bu adada yalnız değilsiniz. Bu yüzden kış gelip yiyecek ve kaynaklar azaldığı zaman, gıda arayacak bir tek kişi maalesef ki siz olmayacaksınız.

Multiplayer Oynanış

İster tek başınıza isterseniz de bir arkadaşınız ile hayatta kalmaya çalışın. Eşyalarınızı paylaşın. Kendinizi korumak için iş birliği yapın. Yerin altını ve üstünü birlikte keşfedin.

Sons Of The Forest Sistem Gereksinimleri

sons of the forest oyunu 1

 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 • İşlemci: INTEL CORE I5-8400 or AMD RYZEN 3 3300X
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB or AMD Radeon RX 570 4GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: SSD (Tercihen)

 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 • İşlemci: INTEL CORE I7-8700K or AMD RYZEN 5 3600X
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 1080Ti or AMD Radeon RX 5700 XT
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: SSD (Tercihen)

Sons of the Forest Ne Zaman Çıktı, Fiyatı Ne Kadar?

Sons of the Forest oyunu, 23 Şubat 2023 günü satışa çıktı. İlk başlarda oyunun çıkış fiyatının 330 dolar olacağı ilan edildi. Güncel kur ile bu fiyat yaklaşık olarak 560 TL yapıyordu. Sons of the Forest, Türkiye’de 280 TL gibi bir fiyat ile satışa sunuldu. İlerleyen zamanlarda fiyatın artması ön görülüyor.

Sons of the Forest İle İlgili Videolar

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu