Kişisel Gelişim

Son Zamanların 5 Popüler Kitabı

instagram takipçi hilesi

Kitap okumak bir defa başlayan insanlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Özellikle her gün belirli bir sayıda kitap okuma alışkanlığı kazanan insanlar, tüm parasını kitaplara yatırmaktan asla gocunmaz. Son zamanların 5 popüler kitabı ve konusunu sizler için derledik. Eğer ne okuyacağınıza karar veremiyorsanız bu kitaplardan yardım alabilirsiniz.

Son Zamanların 5 Popüler Kitabı:

1. Gülseren Budayıcıoğlu – Camdaki Kız

son zamanlarin 5 populer kitabi 1  /

Çıkış tarihi 2019 yılının Mart ayı olan kitap, son dönemlerde en çok satanlar listesinde yer alıyor. Daha önce Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarını okuduysanız mutlaka yazım kabiliyetine ve seçtiği konulara hayran kalmışsınızdır. Camdaki Kız kitabı da hayran kalınacak nitelikte bir kitap. Kitabın ana karakterinin ilişki seçimlerindeki yanlışlıklar, aile hayatından ileri gelen sebeplerle meydana gelir. Ailede göremediği sevgi bağını ilişkilerinde de devam ettiren karakterimiz, kitabın ilerleyen sayfalarında kendine bir çıkış yolu bulmak için çabalar.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun dipnotlarından oluşan Camdaki Kız kitabı, okuyan herkesin etkilendiği bir roman. Eğer siz de hem hızlı hem de keyifli bir kitap okumak isterseniz kitaba göz atabilirsiniz.

2. İlber Ortaylı – Bir Ömür Nasıl Yaşanır

Bir ömür nasıl yaşanır?

İlber Ortaylı’nın genel kültürüne hayran kalmayan yoktu. Tarih konusundaki bilgilerinin yanı sıra farklı alanlarda da gelişmiş bilgi birikimine sahip olan İlber Ortaylı, bu kitabında özellikle gençlere altın değerinde tavsiyelerde bulunur. Özellikle hayatınız istediğiniz gibi gitmiyorsa, hayatınızda bir şeyler eksikse ve nasıl bir yol haritası çizeceğinizi bilmiyorsanız kesinlikle bu kitabı okuyun.

3.Son Zamanların 5 Popüler Kitabı: Michael Ende – Momo

Son zamanların 5 popüler kitabı

Momo kitabının çıkış tarihi aslında 1973 yılına tekabül ediyor. Ancak kitap son birkaç yıldır oldukça popüler hale geldi. Yenilenmiş hali ve günümüze uyarlanmış dili ile Momo kitabı tam bir şaheser. Kitap sadece yetişkinlerin okuyabileceği tarzda değil, aynı zamanda daha genç okuyucular da okuyabilir.

Özellikle kitaptaki karakterin çocuksu düşünceleri ve tavırları her yaş grubunun içsel bir yolculuk yapmasına imkan tanır. Eğer siz de Küçük Prens, Simyacı, Şeker Portakalı gibi kitaplardan hoşlanıyorsanız Momo kitabını da seveceğinize eminiz.

4. Gabriel García Márquez – Kolera Günlerinde Aşk

Kolera günlerinde aşk

Corona virüsün tüm dünyada görülmesi ile birlikte Kolera Günlerinde Aşk kitabının da popülerliği arttı. Dünyada görülen salgın hastalıklardan bir tanesi olan kolerayı ve o dönemde yaşanan bir aşkı anlatan roman, günümüzde çok okunanlar listesinde yer alıyor. Özellikle son birkaç aydır kitap neredeyse stoklarda bulunamıyor.

5. Adem Güneş – Bırak ve Rahatla

Son zamanların 5 popüler kitabı

İnsanlar gün içinde yüzlerce olay yaşar. Bu olaylardan birçoğu aklının bir köşesine kazınır. Özellikle stres altında yaşayan insanlar, gün içindeki en basit olayları bile atlatmakta zorluk çeker. Bırak ve Rahatla kitabı, kendi kendinin psikoloğu olmak isteyen insanlara hitap eder. Kitabın sayfalarında ilerledikçe Adem Güneş’in verdiği tavsiyelerle 6 haftalık bir terapi yolculuğuna çıkacaksınız.

İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu