Bilim ve Keşif

Son Yılların En Korkunç Korku Oyunları

instagram takipçi hilesi

Telefonla vakit geçirmek herkes için vazgeçilmez bir alışkanlık. Özellikle oyun oynamak vaktin su gibi geçmesini sağlayan keyif verici aktiviteler arasında yer alır. Oyun oynarken herkesin bir zevki vardır. Kimileri tasarlamayı, kimileri sayısal hesaplamalar yapmayı, kimileri ise korkmayı ister. Korku oyunları ise tam olarak bu amaca hizmet eder. Birbirinden zor oyunlarda tam odaklanmışken arkadan gelen bir ses yüreğinizin güm güm atmasına yol açar. İşte son yılların en korkunç korku oyunları…

Son yılların en korkunç korku oyunları 

En Korkunç Korku Oyunları: Evil Nun: Korku Katil Rahibe

en korkunç korku oyunları

Hem kaçış hem de korkuyu bir araya getiren bu oyunu gece kulaklıkla oynamanız önerilir. Herkes uyuduğunda oyun ile başbaşa kalarak gerçek korkuyu iliklerinizde hissedeceksiz. Oyunun aniden gelen sesleri ve efektleri yüreğinizi ağzınıza getirecek. Oyunu oynarken zamanla yarıştığınızı unutmayın. Rahibe her şeyi duyar. Bu nedenle çok dikkatli olmanız gerekir.

Eyes: Horror & Scary Monsters

en korkunç korku oyunları

Oyunu oynarken arkanızda bir hayalet var. Bu hayalet sizi yakalamak için fırsat kolluyor. İçine girdiğiniz labirentten kurtulmak için hızlı ve zeki davranmanız gerekir. Oyunda gözler bulunur. Göz sembollerini toplayın ve ardından zaman kaybetmeden kaçın!

Siren Head

Siren Head

En korkunç korku oyunları yazımıza devam ediyoruz. Sırada Siren Head var. Baştan söyleyelim bu oyun çocuk takipçilerimiz için uygun değil. Aslında listedeki hiçbir oyun uygun değil. Hepsi yetişkinler için uygun.

Siren Head oyunu İngilizce oynanıyor. Eğer dil bilginiz yoksa üzülmeyin. Dilden çok zeka isteyen bir oyun. Oyun son derece karanlık. Efektler ise bir o kadar korkunç. Hem nefes sesi hem de yürüyüş sesi oyuna heyecan katan detaylar arasında yer alıyor. Eğer oyundaki korkunç karaktere yakalanırsanız oyun biter. Bu nedenle verileri çok iyi toplayın ve zamanı idareli kullanın.

Ice Scream: Horror Adventure

en korkunç korku oyunları

En beğenilen oyunlardan bir tanesi de Ice Scream. Henüz yeni yeni popülerleşmeye başlayan oyun, sizi biraz zorlayacak. Oyunun hikayesi ise şöyle; bir dondurma satıcısı mahalleye gelir. Ancak bu satıcı arkadaşlarını kaçırır. Sen onların kaçırılışını gördün. Rod isimli bu satıcının niyetinin çok kötü olduğu ortada. Senin görevin ise bulmacaları çözerek arkadaşlarını kurtarmak. Rod senin tüm hareketlerini duyar. Bu nedenle saklanmak ve dikkatli davranman gerekir.

Granny Chapter Two

korku oyunları

Geldik en korkunç korku oyunları arasında son maddeye. Granny oyununu daha önce duyduysanız ikincisini de çok seveceğinize eminiz. Oyunda peşinizdekilere yakalanmadan bulmacaları tamamlamanız gerekir. Eğer çok ses çıkarırsanız ya da yanlış hareket yaparsanız ölürsünüz. Oyundan keyif almak için kulaklıkla son ses dinlemeniz gerekir.

İlgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=nmmRGV2Fm18

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu