Alışveriş RehberiSevgililer Günü

Sıradan Hediyelerden Sıkılanlar İçin Öneriler

Özel Günler İçin Hediye Alternatifleri

instagram takipçi hilesi

Yeni yıl, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, doğum günü… Yaklaşan her özel gün sizi mutlu etmek yerine sıkıntıya mı sokuyor? Emin olun yalnız değilsiniz. Kadınlar da erkekler de ne zaman bir özel gün yaklaşsa google’a “hediye önerileri” yazıyor. Gelen arama sonuçları hep aynı. Ayıcık, çift kol saati, çiçek… Şimdi sizlere sıradan hediyelerden sıkılanlar için öneriler sunacağız. Bu hediyeler, farklılığı ile yıllarca akılda kalacak alternatiflerdir.

1- Pikap

hediye

Kulağa nasıl romantik geliyor değil mi? Özellikle nostalji tutkunu dostunuza ya da sevgilinize alabileceğiniz pikap; kesinlikle akıllardan silinmeyecek bir hediye önerisi. Alacağınız bir pikap aynı zamanda keyifli geçireceğiniz zamanların da yegane eşyası olacak.

2- Sıradan Hediyelerden Sıkılanlar İçin Öneriler: Enstrüman Aleti

sıradan hediyelerden sıkılanlar için öneriler

Kesinlikle herkesin beğenebileceği alternatifler arasında enstrümanlar yatar. Her genç, bir zamanlar gitar çalmayı hayal etmiştir muhakkak. Ancak çeşitli sebeplerle bu tutkusundan vazgeçerek içine atmıştır. Bu nedenle özellikle genç yaşlardaki sevdiklerinize enstrüman aleti alabilirsiniz. Gitar ve keman  gibi alışageldiğimiz enstrümanların yanı sıra; ukulule ve yan flüt gibi değişik aletleri de deneyebilirsiniz.

3- Sıradan Hediyelerden Sıkılanlar İçin Öneriler: Kanvas Tablo

Bu tablolar özellikle teknolojiden hoşlanan kişilerin hoşuna gidecek bir alternatiftir. Kanvas tablolar; sizin seçtiğiniz bir resimin üzerine ses kaydı eklemenize imkan tanır. Sevdiğiniz kişi QR kodunu telefonunda okutarak sizin onun için söylediğiniz sözlerin kaydını dinler. Gerçekten çok yaratıcı bir hediye alternatifi.

4- İnstax Mini

sıradan hediyelerden sıkılanlar için öneriler

Fotoğraf tutkunu herkesi mest edebilen bir hediye olan İnstax Mini, çektiğiniz fotoğrafı anında elinize veren bir ürün. Bunun yanı sıra fotoğraf tarayıcı da alabilirsiniz. Fotoğraf tarayıcılar da cep telefonunuzdaki fotoğrafı taramanıza imkan sağlar.

5- Sıradan Hediyelerden Sıkılanlar İçin Öneriler: Hoparlör

sıradan hediyelerden sıkılanlar için öneriler

Kulağa sıradan ya da saçma geliyor biliyorum. ama aslında oldukça sıra dışı. Özellikle yenilikçi hoparlör modelleri ilgi çeker. Gramofon şeklindeki hoparlör seçenekleri kesinlikle unutulmaz bir hediye seçeneğidir.

6- Mini Projeksiyon

sıradan hediyelerden sıkılanlar için öneriler

Ne kadınlar ne de erkekler asla bir projeksiyona “hayır” diyemez. Evin bir sinema perdesine dönüşmesi kulağa çok benzersiz gelir. Ancak mini projeksiyon sayesinde sevdiğiniz ile gittiğiniz her yer bir sinema salonuna dönüşecek. Bu sayede hem romantik hem de unutulmaz bir hediye vermiş olacaksınız.

7- Sıradan Hediyelerden Sıkılanlar İçin Öneriler: Anı Defteri

ani defterBu tamamen ekonomik bir hediye önerisi. İlişkiye başlanan ilk andan beri sizin için özel olan anıları saklıyorsanız bu hediye tam da size göre. Mesela; sinema biletiniz, konserde çekildiğiniz fotoğraf gibi birçok anıyı bir araya getirin. Ve siyah yapraklı bir deftere tek tek yapıştırın. Her sayfaya anılarınızı, hissettiklerinizi yazın. Hem ölümsüz hem de oldukça romantik bir hediye bu. Ayrıca bir diğer fikir de her gün anılarınızı bu deftere yazmanız. Kavgalarınızı, mutluluklarınızı ve ilklerinizi yazdığınız bu defter gelecekte de unutulmaz bir anı olarak kalır.

8- Film DVD’si

sıradan hediyelerden sıkılanlar için öneriler

Yine uygun bütçeli bir hediye alternatifidir. Özellikle romantik bir film hediyesi unutulmaz bir sürprizdir. Filmin içinde sizi ya da ilişkinizi anlatan bir repliğin saatini ve dakikasını DVD kapağına yazarak şaşırtabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu