Simge Ünal Kimdir?

instagram takipçi hilesi

simge unal kimdir 6
Tam adı: 
Simge Ünal
Doğum tarihi: 22 Mayıs 1995
Doğum yeri: İzmir, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: İkizler
Ailesi: 
Sevgilisi: ..
Mesleği: Model, Sunucu
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Simge Ünal Kimdir? Simge Ünal, model ve sunucudur.

Simge Ünal, 22 Mayıs 1995 günü İzmir’de dünyaya gözlerini açtı.

Üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi”nde bitirdi. Yüksek lisans eğitimini de Uluslararası İşletme Bölümü‘nde tamamladı.

Modellik yapmaya İzmir’de başladı. Üniversite dönemlerinde kariyerine İstanbul’da şekillendirmeye karar verdi. Yurt dışında ve Türkiye’de pek çok defileye katıldı. Cemil İpekçi, Yıldırım Mayruk, Bora Aksu ve Atıl Kutoğlu gibi isimlerin defilelerinde boy gösterdi. Emircan İğrek‘in “Saman Sarısı” isimli şarkısının klibinde oynadı.

Ünal, 2017 senesinde magazin derneği tarafından organize edilen bir törende yılın modeli seçildi. 2021 senesinde Number 1 TV’de müzik programı sunmaya başladı. Kariyerine hala İstanbul’a sunucu ve model olarak devam ediyor.

Simge Ünal, 2021 senesinin Kasım ayında söylediği bir söz ile gündeme oturdu. Özge Ulusoy bir demecinde “mankenler fakirlerle mi çıksınlar?” sözleri pek çok kişi tarafından eleştirilmişti. Bu açıklamaya Ünal’da bir değerlendirme yaptı. Ünal, fakir bir ile kesinlikle sevgili olmayacağını söyledi.

Yanına yakışan birinin ve kendisine ayak uydurması gerektiğini belirtti. “Fakir biriyle sevgili olurum diyenleri incelediğinizde hepsinin mutlaka maddi durumu iyi olan biri ile beraber olduğunu görürsünüz. Gerçeği söylemekten çekiniyorlar” dedi.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu