Film & Dizi Önerisi

Siccin 6 (2019) Film İzle Önerisi

Siccin 6

instagram takipçi hilesi
siccin 1
Siccin serisi izleyiciye heyecanlı ve korku dolu saatler yaşatan bölümlerini sürdürmeye devam ediyor. Ancak üzülerek söylemeliyiz ki Siccin 6 son serisi ile izleyicilerine veda edecek. Baştan beri farklı korku dolu hikayeleri ile izleyiciye korku dolu anlar yaşatacak. Hikayeler yaşanmış olaylardan alınarak işlenen filmde izleyiciyi bu bölümde de heyecanlı saatler bekliyor.
Siccin filminde ilk seride tanıdığımız oyunculardan Merve Ateş küçük yıldız başarılı bir oyunculuk ile tekrar karşınıza çıkacak. Ayrıca 3. seriden tanıdığınız Siccin cürmü aşk serisinden Adnan Koç filmde diğer filmde bağlantılı olarak yer alacak.  Filme ikizler ayrı bir hava katmış ve Merve’nin oyunculuğu her zamanki gibi müthiş etkiliyor. Filmin izlenmesine bakılacak olursak ilk hafta izlenimi 183.284 kişi ile izlenirken filmin hasılatı  3 milyon 66 bin 438 olarak belirlendi. Vizyondan kalmadan Siccin 6 filminin son serisini sinemada izlemenizi özellikle tavsiye ederim.
Filmin adı: Siccin 6
Türü: Korku
Vizyon tarihi:9 Ağustos 2019
Filmin süresi: 1 saat 35 dakika
Yönetmen: Alper Mestçi,Melodi Tözüm
Oyuncular:Adnan koç, Merve Ateş, Dilara Büyükbayraktar
Yapım: Muhteşem yapım
siccin2

Siccin 6 Filminin Özeti 

Babasından miras kalan genç adam Yaşar üvey annesi ile sorunlar yaşamaktadır. Bir yandan aynı evde yaşadığı baldız Canan eniştesine aşıktır. Bunu öğrenen Yaşar büyük şok yaşamıştır. Hem baldızı ile hemde üvey annesi ile uğraşan Yaşar evinde de bazı tuhaf şeyler yaşamaya başlamıştır. Ayrıca kızı Efsun akli dengesi bozuk olan ve geçmişinin gün yüzüne çıkması nedeni ile her şey dahada karışık bir hale gelir. Yaşadıkları aslında onlar için bir başlangıçtan ibarettir. Efsun ve ailesi nasıl bir olayın içinde? Son seride nasıl bir hal alacak hep birlikte göreceğiz.  

siccin3

Siccin 6 Son Serisi İle İzleyicisi İle Buluşuyor

Korku severler serinin son filmi olan seriyi izleme fırsatı bulacaklar. Görsel efektleri ile büyük bir izleyici kitlesine sahip Siccin 6 bundan önceki serideki olaylarla bağlantılı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Türk korku filmlerinde seri korku filmlerinden olan Siccin 6. ve son seri ile izleyici ile buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Alper Mesti ve yardımcı yönetmen olarak Melodi Tözüm yer almakta.

Eleştirilere göre film genel anlamda beğenilse de beğenmeyen izleyici kitlesi de bulunmuyor değil. Bende bir korku filmi olarak son seriyi diğerlerine göre daha iyi buldum diyebilirim. ancak  korku filmi uzun zamandır izlediğim için beni korkuttuklarını pek söyleyemesem de  cin filmlerinden benim gibi hoşlananlar mutlaka son seriyi izleyerek korku dolu heyecanı yaşayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu