Film & Dizi Önerisi

Sıcak Kafa Dizi Konusu Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Sıcak Kafa Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Sıcak Kafa dizisi, 2022 yılının ilk 6 ayı içerisinde Netflix‘te yayınlanmaya başlayacak olan bir Türk dizidir. Sıcak Kafa dizisinin çekimleri geçtiğimiz günler içerisinde başladı.

Dizi haberleri çok taze olduğu için ulaşabildiğimiz bilgiler çok kısıtlı. Fakat yakın zamanda bilgiler daha da netleşecektir. Bilgiler netleştiği zaman yazımızda gerekli güncellemeler yapılacaktır.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok fazla vakit kaybetmeden Sıcak Kafa dizisi hakkında bilgileri vermeye geçelim. İşte Sıcak Kafa dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer detayları..!

sıcak kafa dizi konusu
Orijinal İsmi: Sıcak Kafa
İngilizce İsmi: Hot Skull
Uyarlama: Afşin Kum’un “Sıcak Kafa” isimli kitabı
IMDb Puanı: – / 10
Beyazperde Puanı: – / 5
Yapım yılı: 2022
Vizyon tarihi: 2022 yılının ilk 6 ayı içerisinde
Yaş Sınırı:
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Mert Baykal, Umur Turagay
Yapımcılar: Tims & B Productions
Başrol Oyuncuları: Osman Sonant, Şevket Çoruh, Hazal Subaşı
Türü: Sürükleyici
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Netflix

Sıcak Kafa Dizi Konusu

Netlfix’in yeni Türk dizisi Sıcak Kafa, duyurulur duyurulmaz merak konusu olmaya başladı. 2016 yılında Afşin Kum’un kaleme aldığı Sıcak Kafa isimli kitaptan uyarlanmıştır.

Dünyada bir delilik salgını başlamıştır. Eski dilbilimci olan Murat Siyavuş bu salgın üzerine çalışmaktadır. Umutsuz bir şekilde annesinin yanına sığınmıştır. Daha sonra bir devlet kurumu peşine takılır.

Evden ayrılıp hayata karışmak zorunda kalır. Oldukça sürükleyici bir dizi olan Sıcak Kafa dizisi, bazen güldüren bazen de uçmanıza sebep olan bir hikayeye sahiptir.

sıcak kafa dizi konusu

Oyuncu Kadrosu

sıcak kafa dizi konusu

Sıcak Kafa Fragmanı ve Diğer Videoları

Sıcak Kafa dizisi, daha çekim aşamasında olduğu için fragmanı yayınlanmamıştır. Yayınlandığı takdirde burada yer alacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu