İnsan KaynaklarıYaşam

Shifting Nedir, Nasıl Yapılır?

instagram takipçi hilesi

shifting nedir nasil yapilir2

Shifting Nedir?

Shifting Nedir? Nasıl Yapılır.. Bir nevi paralel evrenler arasında seyahat veya boyut değişimi olarak değerlendirebilirsiniz Shifting yapabilmek için bir sürü farklı metot ve meditasyon bulunuyor. Öncelik olarak altıncı göz denilen sistemi kullanmak gerekiyor. Başka bir gerçekliğe geçmek olarak da nitelendirilebilir. Son dönemlerde sosyal medya platformlarında ve anime filmlerinde oldukça trend haline gelen shifting, hislerle yapılmaktadır.

Shifting yapmak kimi zaman tehlikeli olsa da herkesin bunu yaparken başarılı olamayacağını belirtmek isteriz. Hislerle yapılan ve bir gerçeklikten başka bir gerçekliğe geçiş yapılan bu işlemde kalıcılık söz konusu değildir. Kısa süreliğine paralel evrenler arasında seyahat veya boyut değişimi gerçekleştirilir. Gidilen gerçeklikte kısa bir süre kalınır ve asıl gerçekliğe geri dönülür. Shifting yapacak kişinin dikkat etmesi gereken ve uygulaması gerekenler bulunuyor.

shifting nedir nasil yapilir1

Shifting Nasıl Yapılır?

Shifting, yapmak için birçok farklı metot bulunur. Bu metotların her birinin uygulama şekilleri farklıdır. Fakat önceliğinde hepsinin meditasyon gelmektedir.

Meditasyon

Olumlama ve müzik meditasyonları bu anlamda çok etkilidir. Meditasyonları genelde herkes yapabilir. Hatta shifting dışında da fazla stresli hayatı olanlar için meditasyon oldukça önerilir. Günün yorgunluğu atmak veya kafa doluluğunu atmak için uygulanabilir. Shifting yapmak isteyenler için de meditasyonu iyi kavramak ve öğrenmek gerekir.

Konsantrasyon

Konsantrasyon ve dikkat sorunu olan bireyler shifting için hazır değildir. Öncelikle kafanın tam anlamıyla boşalması ve hiçbir şey düşünülmemesi gerekir. Bunun için kısa doğa yürüyüşleri veya huzur bulunacak aktiviteler yapılabilir. Kişi kalabiliyorsa tek kalıp, sözsüz ve yorucu olmayan müzikler dinleyebilir. Sözlü müzik dinlenmesi, kafanın daha fazla yorulmasına sebep olur.

shifting nedir nasil yapilir3

Arzulamak

Hayatın gidişatında, hedeflerinizde ve geleceğinizde ne istediğinize karar verip bu şekilde hayata devam ettiğimiz gibi Shifting ile de gidilecek olan yerde ne görmek istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Bunu yapana kadar sürekli olarak arzulayıp, düşünmek aynı zamanda hayal etmenin shiftinge faydası olacaktır.

Script

Script, shiftingin yöntemlerinden birisidir. Uygun senaryonun hazırlanıp, bilince aktarılması için yapılır. Kişinin gitmek veya olmak istediği gerçeklik için bu senaryoyu hazırlayıp, bunu arzulaması gerekir. Senaryonun sürekli olarak gözünde canlandırılması gerekir.

Sesler

Ses, meditasyon ve konsantrasyon anlamında çok önemlidir. Sözlü müzikler genelde meditasyonlarda kullanılmaz. Shifting için ise belirli müzikler vardır. Bu müzikler subliminal sesler olarak da geçebilirler. Subliminal sesler, beyin dalgalarını ve hayal gücünü harekete ve frekansa geçirir. Bunun sonucunda istenilen ve arzulanan gerçekliğe ulaşmak mümkündür.

Shifting Nedir, Nasıl Yapılır? ile ilgili Videolar

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu