Yerli Kadın Ünlüler

Seyhan Şaşko Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Seyhan Şaşko
Tam adı: Seyhan Şaşko
Doğum tarihi: 7 Ocak 1989
Doğum yeri: Ohri, Kuzey Makedonya
Boyu: 1,75 m
Ailesi:
Eşi: Ersin Düzen (2019 -)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Spiker, Sunucu
Aktif Yılları: 2009 yılında bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Seyhan Şaşko Kimdir? Seyhan Şaşko, 7 Ocak 1989 tarihinde Kuzey Makedonya’nın Ohri kentinde dünyaya gözlerini açmıştır. Babasının iş durumları sebebi ile henüz üç yaşında iken Türkiye’ye gelmiştir. Lise eğitimini FMV Ayazağa Işık Lisesi‘nde bitirmiştir. Üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü‘nde bitirmiş ve başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro Bölümü‘nde de 4 yıl eğitim almıştır.

Televizyonculuk kariyerine 2009 yılında başlamıştır. İlk çalıştığı kanal TRT olmuştur. TRT’nin ardından Eurosport kanalında “Ters Köşe” isimli bir programı hem hazırlamış hem de sunmuştur. 2012 yılında Lig TV‘ye geçmiştir. Genç sunucu, SKY Turk 360 ve Tivibu Spor kanallarında da sunuculuk yapmıştır.

Seyhan Şaşko, günümüzde eski adı ile Lig TV, yeni adlı ile Bein Sports Türkiye kanalında sunuculuk yapmaktadır. Şaşko, tenis oynamayı ve piyano çalmayı çok sevmektedir. Bir süre TRT Çocuk korosunda da yer almıştır. 30 Ocak 2020 günü Merve Deniz ile birlikte “Tutamıyorum Zamanı” isimli şarkıyı seslendirmiştir.

2018 yılında eski milli futbolcu Tuncay Şanlı ile bir birliktelik yaşamıştır. Fakat çift 2019 yılında ayrılmışlardır. Daha sonra TRT Spor ekranlarında sunuculuk yapan Ersin Düzen ile bir birliktelik yaşadığı ortaya çıkmıştır. Düzen ve Şaşko çifti, 2019 yılından beri birliktelik yaşamaktadır. Ersin Düzen ve Seyhan Şaşko‘nun eski sevgilisi Tuncay Şanlı‘nın aynı programda yer alması büyük şaşkınlığa yol açmıştır.

Genç sunucu, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Seyhan Şaşko’nun sosyal medya hesaplarına yukarıdaki ikonlara tıklayarak gidebilirsiniz..!

Seyhan Şaşko Çalıştığı Televizyon Kanalları

  • TRT
  • Eurosport
  • Tivibu Spor
  • Sky Turk 360
  • Bein Sports Türkiye

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=TYCTkezUCiQ

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu