İlişki Konuları

Sevgilinizle Yapabileceğiniz 10 İlginç Aktivite

instagram takipçi hilesi

İster yeni biriyle tanışıp sevgili olduktan sonra ilişkinizi güçlendirmek için , isterseniz de uzun süreli ilişkinizde ilişkinizi canlandırmak ve bağlılığı arttırmak için sevgilinizle yapabileceğiniz aktiviteleri sizler için derliyorum. Sevgiliyle neler yapılır? sorusuna hem yanıt olacak hem de sevgilinizle yapabileceğiniz aktiviteler sayesinde , sıkılmayacak ve hatta ilişkinizi güçlendireceksiniz.

Sevgili, size en yakın arkadaş ve dert ortağı, iyi bir dosttur. Ee durum böyleyken, sevgiliyle yapılabilecek bir çok eğlenceli aktivite olmaz mı? İlginç olanı ise, romantik olmayan birinden romantik bir aktivite sürpriz olur ama romantikse zaten onun için bu eylem çok da basittir. Bu listemizde yer alan ilginç aktivitlerden, kendi mezhebinize göre, içinden seçip alabilir ve sevgilinizle deneyebilirsiniz.

Sevgiliyle Yapılabilecek 10 İlginç Aktivite

1. Günlük Tutmak

gunluk tutmak sevgiliyle 700x350

Daha ilk maddeden, “-üff bu ne be ! ” dediğinizi duyar gibiyim. Bu klişe bir söylem, aktivite olabilir ama sonuçlarına bakıldığında hemen peşin hükümlü olmayın. Sevgilinizle birlikte her gün günlük tutulup, ayın sonunda birbirinize verip, okumanız muazzam bir bir deneyim olacaktır. Bu aranızdaki bağı güçlendirecek , aranızın en kötü olduğu zamanlarda işinize yaracak bir aktivitedir.

2. Hafta Sonu Kaçamakları Yapmak

hafta sonu kacamagi 700x396

Bu eylem cesaret ve maddiyatla ilgili olabilir. Hafta sonu yurt dışı veya yerel tatil bölgesine yolculuk hiç de fena olmayacaktır. Monoton bir hayatın renklenmesi için iyi bir adımdır ve sizi sevgilinize karşı puan  kazandırırken, aynı zamanda birlikte güzel ve renkli bir aktivite olacaktır.

3. Yağmur Yağarken Şemsiye Almadan Dışarı Çıkmak

semsiyesiz sevgiliyle yagmurda 700x508

Haydaa filmlere bağlandın usta! Filmlerdeki kesitler, hayatımızda olan şeylerden alınmıyor mu? Yağmurun altında tek başınıza hiç durmadınız mı? Bunu sevgilinizle yaptığınızı düşünün ve anı paylaşın.

4. Tanışılan İlk Günü Anlatmak

tanisilan ilk gunu anlat 700x339

Çiftlerde yaşanan her an aslında hafızalara kazınır. Bunu erkekler kısa zamanda unutabilir. Tabi her erkek için söylemeyiz .  Bu anıların tazelenmesi veya hatırlanması karşı tarafa mutluluk vereceğini unutmayın! Özellikle de ilk tanıştığınız günü hatırlayın , hatırlatın ve bir birinize anlatın.

5. Birlikte Yemek Yapmak

Her insan mutfakta zaman geçirmiştir. Bunun cinsiyeti de yoktur. Bunu bir de sevgiliyle yapmak var. Birlikte yemek yapın. Hatta pasta , kek gibi şeylerle daha keyifli bir ortam yaratın ve mutlu olun.

6. Müzik Aleti Çalmayı Öğrenmek

sevgiliyle muzik aleti 700x339

Eğer amacınız bir aktivite bir keyif duymaksa, sanat birebir. Çifter bilrikte bir müzik aleti çalmayı öğrenebilir ve güzel anlar yakalar. Keyifli ortamlar bulurlar .

7. Resim Yapmak

sevgiliyle resim yapmak 700x350

Hazır sanat demişken, resim yapmak da sevgiliyle yapılabilecek güzel keyifli aktivitelerden biri. Ancak resim hüner isteyen bir iştir . Biraz olsa bile yetenek varsa çıkan resim paha biçilemez. Yetenek yoksa da sonucuna odaklanmayın sadece yaparken ki ana odaklanın çıkan sonuç kötü bile olsa aslında yine de paha biçilemez olduğunu unutmayın.

8. Şiir Okumak

Duyguları ifade etmenin en güzel yolu şiir okumaktır. İlginç bir aktivite sayılmaz aslın bu yüzden ama günümüzde pek fazla yapılmadığından yazdım.

9. Kıskandırmak

sevgiliyi kikandirmak

Sevgililerin birbirini kıskandırması zevk alınabilecek bir durumdur. Sonucunda da itiraf etmek de önemli olan tarafıdır.

10. Uzun Süre ve Sıkıca Sarılmak

sarilmakk

İki sevgiliyle yapılabilecek en keyifli olan şeyler arasında aslında ilk başta uzun süre sıkıca sarılmak gelir. Duygu geçer , sıcaklık geçer, samimiyetlik geçer, aşk geçer ve unutulmaz bir anların en güzelidir.

Sizin de konuyla ilgili görüşleriniz veya örnek aktivitleriniz varsa , ilişkileri birlikte kurtaralım veya sıkılaştıralım aşağıdan yorumla yaparak konumuza katılabilirsiniz. 

Kaynak
Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu