Yerli Kadın Ünlüler

Senem Kuyucuoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

senem kuyucuoglu 1
Tam adı: Senem Kuyucuoğlu
Doğum tarihi: 22 Eylül 1990
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1,87 m
Burcu: Başak
Ailesi: İrfan Kuyucuoğlu (Babası), Nergis Kuyucuoğlu (Annesi), Gülşah Akpak (Kardeşi)
Sevgilisi: …
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2006 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Senem Kuyucuoğlu Kimdir? Senem Kuyucuoğlu, güzellik yarışmalarında dereceler elde etmiş bir modeldir. 2006 yılında Deniz Akkaya ile birlikte Top Model Turkey yarışmasında ikinci olmuştur.

Senem Kuyucuoğlu, 22 Eylül 1990 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Nergis Kuyucuoğlu, babasının adı ise İrfan Kuyucuoğlu’dur. Gülşah Akpak isminde bir kız kardeşi vardır. Anne ve babası o 8 yaşında iken boşanmışlardır.

14 yaşında iken modelliğe başlamıştır. 2006 yılında Deniz Akkaya‘nın da yer aldığı Top Model Turkey güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. 2007 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve “Türkiye’nin En İyi Modeli” seçilmiştir. Yine 2007 yılında Best Model of the World yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur.

Pek çok defile ve organizasyonda podyuma çıkmıştır. 2009 yılının Mart ayında Fashione One TV‘de  program sunmuştur. Aynı kanalda “Moda Polisi” isimli bir moda programı yapmıştır. 2009 yılının Nisan ayında “Miss Turkey” isimli güzellik yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada da büyük bir başarı elde ederek ikinci olmuştur.

Senem Kuyucuoğlu, 2009 yılının Ağustos ayında Bahamalarda düzenlenen Kainat Güzellik Yarışmasına katılmıştır. Boxer Dergisi‘nin okur oyları ile 2009 yılında seçtiği “Türkiye’nin En Seksi 50 Kadını” listesinde 3. sırada yer almıştır. 2012 yılında Hakan Meriçliler ile bir birliktelik yaşamıştır.

2014 yılında narkotik olaylarına karışınca tüm kariyeri bitmiştir. 2 Mart 2015 tarihinde Hülya Avşar‘ın stil danışmanlığını yapmaya başlamış, 2017 yılının Aralık ayında bırakmıştır. İleride kendi restoranını açmak istediği için 2018 yılında Nişantaşı’nda yer alan Nova Bite isimli mekanda garson olarak çalışmıştır.

Kuyucuoğlu, 2018 yılında “Hadi Ya” isimli sinema filminde kamera karşısına geçmiştir.

Senem Kuyucuoğlu Filmleri

  1. 2018 – Hadi Ya (Sinema Filmi)

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu