Yerli Erkek Ünlüler

Sedat Ateş Kimdir ?

instagram takipçi hilesi

sedat ateş tedx
Tam adı: Sedat Ateş
Doğum tarihi:
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Mesleği: : E-Ticaret / Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı & Eğitmen ve Danışman
youtube-chanelspotify-connect-compatibility-logo-

Hakkında

Sedat Ateş kimdir ?

9.Kişisel gelişim zirvesinde onur ödülü alan Sedat Ateş aynı zaman TedX konuşmacısıdır.  Tedx sahnesinde ‘’Yapay Zeka ile Nereye Gidiyoruz’’ isimli yaptığı konuşma ile yaşadığımız dünü içinden geçtiğimiz bugünü ve bizi yarın neler beklemektedir konusunu gerçek hayattan örneklerle anlaşılabilir bir dilde anlatmaktadır.

İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde Dijital Pazarlama,  Sosyal Medya ve E-Ticaret derslerinin eğitmenliği yapmaktadır.  Bu alanda toplamda 110.000 öğrenciye canlı ders vermiştir.  Dijital pazarlama alanında mülksüzleşme isimli çalışmalarıyla ayrıca tanınmaktadır. Enstitüde canlı dersler vermeye devam etmektedir.

2010 yılında yazdığı ‘’Akıllı E-Ticaret’’ kitabı sektörün ilk basılı yayın olma özelliğini taşımaktadır.  2006 yılından beri E-ticaret sektöründe faaliyet göstermekte olup aynı zamanda bir çok basılı ve online yayınlarını sürdüren yayınlar için makaleler yazmaktadır.

Fox Tv, Trt Fm, Mynet, DHA  vb. gibi benzeri medya organlarında dijital dönüşüm, e-ticaret, e-ihracat konularında röportajlarına başvurularak uzman bilgisi olarak kendisinden görüş alınmaktadır.

Spotify, Apple ITunes, Google Podcast üzerinden ayrıca  podcast yayınları yapmakta ve zihin açıcı girişim kayıtları yayınlamaktadır.

Yüksek lisansını Konya Selçuk Üniversitesi ( İşletme Ana Bilim Dalı ) MBA programını biterek ‘’ Elektronik Ticarette Toplam Kalite Yönetimi ) isimli tezi ile mezun olmuştur.

2018 – 2019 yıllarında 36’dan fazla konuşma yapmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üniversitelere konuşmacı olarak katılmış ve buralarda 50.000’dan fazla kişiye bire bir ulaşarak zihin açıcı ve ilham veren konuşmalar yapmıştır. ( Kaynak : Hacettepe Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Medipol Üniversitesi vb. resmi basın bültenleri )

Worldef bünyesinde konuşmacı ve eğitmenlik yaparak Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde devlet ve sanayi odalarının düzenlediği E-İhracat zirvesi konuşmacısı olmuştur. ( Kaynak : Worldef  – Tümsiad – Ekonomi Gazetesi)

E-Ticaret Türkiye Dergisinde düzenli yazmakta ve okurlarıyla ulusal yayınevleri aracılığıyla buluşmaktadır. ( Kaynak : E-Ticaret Türkiye Süreli Yayın )

İşletmelerin ekseninin değişmesi ile birlikte başlayan dijital dönüşüm, e-ticaret, dijital pazarlama gibi faaliyetler için danışmanlık vermekte ve sistem kurmaktadır.  Yerel ve Ulusal markalarla iş birliklerini sağlatmış ve ekiplerini yönetmekte ve eğitim vermektedir.  ( Kaynak  : Dünya Gazetesi / Retail Türkiye )

Kendini anlattığı bir bilgiye başvurulan yazıda ‘’ Eğlendirerek ve güncel hayattan örneklerle çarpıcı ve farklı pencereden baktırmayı seviyorum. Ezbercilikten çok yolu gösteriyorum. Öğrenmeye ve öğretmeye devam eden hayat boyu öğrenim felsefesini taşımaktayım. Daha iyisi için  ‘’ Yola çıkın, yol açık! Farkınız olsun. Hayat boyu öğrenmenin öğrencisi olun’’  şeklinde kendini tanımlamıştır.

Videoları

Fotoğrafları

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu