Yerli Kadın Ünlüler

Şebnem Sunar Küçük

Şebnem Sunar Küçük Kimdir

instagram takipçi hilesi

sebnem sunar kucuk 1
Tam adı: Şebnem Sunar Küçük
Doğum tarihi: 6 Ocak 1972
Doğum yeri: Mersin, Türkiye
Boyu: 1.6 m
Burcu: Oğlak
Ailesi: 
Eşi: Mehmet Küçük (1995)
Çocuk (ları): Senem Küçük
Mesleği: Spiker
Aktif Yılları: 1993 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Şebnem Sunar Küçük Kimdir? Şebnem Sunar Küçük, spikerdir.

Şebnem Sunar Küçük, 6 Ocak 1972 tarihinde Mersin’de dünyaya gözlerini açmıştır.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Lise eğitimini Erenköy Kız Lisesi‘nde tamamladı. Daha sonra ABD’ye gitti. Çocuk yaşlarında iken müzik, spor ve tiyatro ile ilgilenmiştir.

1993 senesinde henüz 21  yaşında iken habercilik sektörüne giriş yaptı. Başarısı ile dikkatleri üzerine çekti ve kısa sürede yükseldi. 1995 senesinde eşi Mehmet Küçük ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden 1997 yılında Senem adında bir kızı dünyaya geldi.

1993 yılında ATV’de çalışmaya başladı. Uzun bir süre kamera arkasında görev yaptı. Daha sonra 2001 yılında haber spikeri olarak kamera karşısına geçti. Genelde hafta içi haberleri Cem Öğretir sunarken, hafta sonu haberlerini ise kendisi sundu. Ara sıra hafta içinde de kamera karşısına geçti.

Küçük, 2001 yılında 2018 yılına kadar ATV haber spikerliği yaptı. Daha sonra görevinden ayrıldı. Görevden ayrılma sebebi yeni projelerde yer almak olarak tahmin edilmektedir. Küçük’ün ardından yerine Nihan Günay getirildi.

Deneyimli isim, Kanal D’de bir program sunması için teklif aldı. 18 Mart 2021 günü yapımcı ile yapılan görüşmeler başarısız oldu. Format konusunda fikir ayrılığı yaşandığı açıklandı. Bunun üzerine Kanal D’de yayınlanacak olan programı Show TV’den ayrılan Ece Üner‘in sunacağı açıklandı.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=2m_NL1dlHoM

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu