Şebnem Sunar Küçük

Şebnem Sunar Küçük Kimdir

 Şebnem Sunar Küçük
Tam adı: Şebnem Sunar Küçük
Doğum tarihi: 6 Ocak 1972
Doğum yeri: Mersin, Türkiye
Boyu: 1.6 m
Burcu: Oğlak
Ailesi: 
Eşi: Mehmet Küçük (1995)
Çocuk (ları): Senem Küçük
Mesleği: Spiker
Aktif Yılları: 1993 yılından bu yana
youtube-chanel Şebnem Sunar Küçük
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Şebnem Sunar Küçük  twitter-hesabi Şebnem Sunar Küçük
Başlıklar

Hakkında

Şebnem Sunar Küçük Kimdir? Şebnem Sunar Küçük, spikerdir.

Şebnem Sunar Küçük, 6 Ocak 1972 tarihinde Mersin’de dünyaya gözlerini açmıştır.

İLGİLİ İÇERİKLER

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Lise eğitimini Erenköy Kız Lisesi‘nde tamamladı. Daha sonra ABD’ye gitti. Çocuk yaşlarında iken müzik, spor ve tiyatro ile ilgilenmiştir.

1993 senesinde henüz 21  yaşında iken habercilik sektörüne giriş yaptı. Başarısı ile dikkatleri üzerine çekti ve kısa sürede yükseldi. 1995 senesinde eşi Mehmet Küçük ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden 1997 yılında Senem adında bir kızı dünyaya geldi.

1993 yılında ATV’de çalışmaya başladı. Uzun bir süre kamera arkasında görev yaptı. Daha sonra 2001 yılında haber spikeri olarak kamera karşısına geçti. Genelde hafta içi haberleri Cem Öğretir sunarken, hafta sonu haberlerini ise kendisi sundu. Ara sıra hafta içinde de kamera karşısına geçti.

Küçük, 2001 yılında 2018 yılına kadar ATV haber spikerliği yaptı. Daha sonra görevinden ayrıldı. Görevden ayrılma sebebi yeni projelerde yer almak olarak tahmin edilmektedir. Küçük’ün ardından yerine Nihan Günay getirildi.

Deneyimli isim, Kanal D’de bir program sunması için teklif aldı. 18 Mart 2021 günü yapımcı ile yapılan görüşmeler başarısız oldu. Format konusunda fikir ayrılığı yaşandığı açıklandı. Bunun üzerine Kanal D’de yayınlanacak olan programı Show TV’den ayrılan Ece Üner‘in sunacağı açıklandı.

Videoları

Fotoğrafları


Bu içeriğimiz hakkında hemen aşağıdan yorum yaparak, katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Facebook sayfamızı beğenebilir, Instagram hesabımızı takip edebilir, Twitter hesabımızı takip edebilir ve Pinterest'te bizi bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi
Kapalı
Başa dön tuşu