Yerli Kadın Ünlüler

Şansın Tokyay Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sansin tokyay 1
Tam adı: Şansın Tokyay
Doğum tarihi: ??. ??. 1989
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: 1.73 m
Ailesi: –
Sevgilisi: Mert Ersan
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sunucu
Aktif Yılları: 2012 senesinden bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Şansın Tokyay Kimdir? Şansın Tokyay, 1989 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. 2012 senesinde Acun Ilıcalı’nın hem hazırladığı hem de sunduğu Survıvor yarışmasında ekranlara çıkmış ve insanlar tarafından tanınmıştır.

1.73 m boyunda olan güzel sunucu Survıvor yarışmasında geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu kısa süreli bir hafıza kaybı yaşamıştır. O dönem geçirdiği hafıza kaybı nedeni ile gündem olmuştur. Survıvor yarışmasından ayrıldıktan sonra NTV ekranlarında sunuculuk yapmaya başlamıştır. NTV ekranlarında  “Basketbol Havası” adlı programı sunmuştur.

Şansın Tokyay, şu anda Tivibu Spor ekranlarında sunuculuk yapmaktadır. Tivibu Spor ekranlarında “Her Gün Spor”, “Her Akşam Spor”, “Hafta Sonu Spor” ve “Haberler” programlarını sunmaktadır.

Güzel sunucu, bir süredir Doktor Mert Ersan ile bir birliktelik yaşamaktadır. Ünlü sunucu geçtiğimiz senelerde komşusu ile taciz iddiası ile mahkemelik olmuştu. Gece programlarını sunduğu için eve gece yarıları geldiğini belirten Tokyay, komşusunun kendisini takip ettiğini ve bu durumdan korktuğunu belirtmiştir.

Beşiktaş’ta ikamet Şansın Tokyay, işten geldiği sıralarda arabasını park ederken alt komşusu arabasının yanına geldiğini ve saçma sapan sorular sorduğunu dile getirmiştir. Komşusunu polise şikayet edeceğini söylediğinde ise ispat edemezsin dediğini de belirtmiştir. İfadesi alınan alt komşu ise suçlamaları kabul etmemiştir.

Mahkeme güzel sunucuyu haklı bulmuş ve alt komşuya İstanbul Aile Mahkemesi tarafından 2 ay uzaklaştırma cezası verilmiştir.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=zuf2HCVbwc0

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu