MaksatModa

Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

instagram takipçi hilesi

Bahar ve Yaz ayları düğünlerin ve davetlerin en yoğun olduğu zamanlardır. Bu aylarda herkesin en az 2 tane abiye elbiseye ihtiyacı vardır. Türkiye’de abiyede en çok tercih edilen renkler arasında saks mavisi ve kırmızı yer alır. Saks mavisi elbise şık ve dinamik görünüm ortaya koyar. Tabi doğru kombinlendiği takdirde! Bu yazımızda saks mavisi elbise kombini hakkında bilgi vereceğiz.

1. Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır? Gümüş Rengi Ayakkabılar

Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Saks mavisi bir elbise tercih ettiyseniz birçok renkten uzak durmanız gerekiyor. Bu renk tek başına oldukça gösterişlidir. Farklı renk ve gösterişli parçalar tercih etmeniz, ortaya çıkan görünümü olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle size önerimiz gümüş renginden yana.

Gümüş rengi ayakkabı kombini tamamlayan doğru bir renktir. Özellikle bantlı ya da bağcıklı ince topuk bir ayakkabı kombini mükemmel şekilde tamamlar.

2. Saks Mavisi Küpeler

Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Eğer seçtiğiniz elbise küpe takmaya uygunsa saks mavisi rengini tercih edebilirsiniz. Ancak bu tarz bir kombinde başta takı takmanızı tavsiye etmiyoruz. Ya küpe ya da kolye tercih edin. Kesinlikle görseldeki gibi ikisini bir arada kullanmayın.

Eğer saks mavisi küpe tercih etmek istemiyorsanız yine gümüş rengini kullanabilirsiniz. Ancak küpenin zarif ve şık olmasına dikkat edin. Gösterişli seçimler yapmaktan mümkün olduğunca uzak durun. Özellikle havuz başı, kır düğünü gibi davetlerde seçimlerinize özen göstermeyi unutmayın.

3. Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır? İnci Küpe ile Uyumu Yakalayın

Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Küpelerde ve aslında diğer takı türlerinde inci kullanabilirsiniz. Hiçbir zaman modası geçmeyen inci, saks mavisi elbiselere de zarafet kazandırır. İnci küpelerde ya çivi şeklindeki ya da sallantılı modelleri tercih etmeniz gerekir. Minik sallantılı gümüş detaylı küpeler, elbisenin anlam kazanmasına yardımcı olur. Bu sayede siz de bir inci tanesi gibi ışıl ışıl parlarsınız.

4. Çanta Seçiminde Gümüş Etkisi

Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Yine gümüş renginden devam edelim. Diğer parçalarda olduğu gibi çantada da gümüş rengini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak çanta rugan ya da kalitesiz kumaştan olmamalıdır. Çanta seçimini ne kadar estetik yaparsanız o kadar zengin görünüm elde edersiniz.

Bazı kadınlar, elbise ve ayakkabı seçimindeki özeni çantalarda yapmayarak büyük bir yanılgıya düşer. Yanlış çanta seçimi kombinin gösterişini kaybetmesine yol açar. Bu nedenle şık ve sade bir çanta kullanmanız tavsiye edilir.

5. Parıltılı Bilekler ile Kombini Tamamlayın

Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Pırlanta su yolu bileklik ile gecenin en şık kadını olabilirsiniz. Bileklikte de ince ama gösterişli parçaları kullanabilirsiniz. Abartıya kaçmayın ama gösterişten de vazgeçmeyin. İkisi arasındaki dengeyi çok güzel bir şekilde koruyun. Bu konu hakkında videoyu buraya bırakıyorum.

6. Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır? Benzer Renkleri Bir Arada Kullanın

Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Siyah ve lacivert saks mavisi ile uyum oluşturur. Benzer renkleri bir arada kullanarak risk almadan şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ: Kırmızı Abiye Kombini Nasıl Yapılır?

7. Sportiflik Katmak İçin Pembe Renkten İlham Alın

Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Eğer havuz başı, kır düğünü ya da kokteyl tarzında bir davete katılacaksanız elbiseye hareket kazandırabilirsiniz. Bunun yerine turuncu, fuşya  ya da pembe renginde ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Saks Mavisi Elbise Kombini Nasıl Yapılır? Konusu Hakkında Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=L6r5Fh4LNXY

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu