Alışveriş RehberiOtomobil

Sahip Olduğunuzda Çok İşinize Yarayacak Araç Aksesuarları

instagram takipçi hilesi

Araç aksesuarları, arabamız içerisinde bize büyük avantajlar sağlar. Aracınızın içini hem hoş hem de düzenli gösterir. Güvenlik ya da eğlence amaçlı olsun, hemen hemen her arabanın kullanabileceği birkaç araba aksesuarı vardır.

Bu yazımızda işinize çok yarayacak araç aksesuarlarını sizler için derledik. İşte listemiz…

araç aksesuarları 1 ve öne çıkan

Çok İşinize Yarayacak Araç Aksesuarları

1 – Telefon Tutacağı

Telefon tutacakları, arabanıza başka eklemeler yapmadan navigasyonunuzu rahatlıkla görüntülemek için, klima havalandırma yerlerini kullanır. Havalandırma deliklerinizi herhangi bir kurulum yapmadan takar, telefonunuza süper güçlü bir mıknatısla tutturur ve farklı yönlerde döndürebilirsiniz. Böylece ekranı her açıdan görebilirsiniz.

araç aksesuarları 2

2 – Bluetooth Anahtar Bulucu

Artık aracınızı kalabalık bir yerde izlemenin bir yoluna sahip olduğunuza göre, anahtarlarınızı çamaşırların içine gömüldüklerinde izlemenin bir yoluna ihtiyacınız var. Bu bluetooth anahtar bulucu, anahtarlarınıza bağlanır ve telefonunuza senkronize edilir. Böylece anahtarlarınızı her yerde bulabilirsiniz.

araç aksesuarları 3

3 – Çöp Kovası

Eğer ki araç içerisinde çok fazla bir şeyler yiyip içen biri iseniz, kesinlikle araçlar için özel üretilmiş bir çöp kovasına sahip olmalısınız. Zaten araç içindeki çöplerinizi camdan dışarı atmamanız gerektiğini söylemiyoruz bile. Kolay montaj ve kullanımı sayesinde araç içinde çöplerinizi rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

araç aksesuarları 4

4 – Elektrik Süpürgesi

Araçlar için üretilen elektrikli süpürgeler, arabanızın herhangi bir yerinde size çok fazla temizleme gücü sağlamak için üretilmiştir. Çalışması da çok kolaydır. Aracınızda bulunan çakmalığınıza takılır. Uzun bir teli ve ince bir nozulu vardır. Bu yüzden koltuğun altına ulaşmak bir sorun değildir. Bir çok insan hem güvenli hem de kullanışlı olmasından dolayı tercih etmektedir.

araç aksesuarları 5

5 – Koltuk Yanı Ceplik

Koltuk yanı ceplikler ya da bardaklıklar, koltuk aralarına kaçan telefon, anahtar, para gibi şeylerin daha rahat muhafaza edilmesine olanak tanır. Önde bulunan iki koltuk arasına kolaylıkla montajı yapılabilir. Hem aracınızdaki saklama noktaları artar hem de araç içi daha düzenli gözükür.

araç aksesuarları 6

6 – Araç İçi Parfüm

Araba hava spreyi ve parfümler, aracınızdaki kokulardan kurtulmak için en etkili seçeneklerden biridir. Bir sürü koku, nem ve alerjeni hızlı ve verimli bir şekilde emen tamamen doğal bir çok parfüm ve sprey çeşidi satılmaktadır. Bu tarz parfüm ve spreyler genellikle aracınızın ya bardaklığa konur ya da klima mehfezine takılır. Klima çıkışlarına takmak daha mantıklıdır. Çünkü klimadan hava çıkışı olduğunda kokuyu araç içine daha rahat yayacaktır.

araç aksesuarları 7

7 – Taşınabilir Güç Bankası

Taşınabilir güç bankası, acil durumlarda en iyi arkadaşınız olabilir. Bu harika küçük aktarma kabloları, arabanızı hızlı bir şekilde çalıştırma, telefonunuzu şarj etme ve dizüstü bilgisayarınızı şarj etme yeteneğine sahiptir. Ayrıca dahili bir LED el feneri vardır ve tamamen şarj edilebilir. Bu nedenle bagajınızda her zaman bulundurmak için en iyi şeylerden biridir.

araç aksesuarları 8

Araç Aksesuarları ile ilgili videolar

https://www.youtube.com/watch?v=5ge3CT9EDYI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu