Yerli Kadın Ünlüler

Saadet Özsırkıntı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Saadet Ozsirkinti Yeni Fotograflari 1
Tam adı: Saadet Özsırkıntı
Doğum tarihi: 12 Mayıs 1990
Doğum yeri:
Boyu: 1.72 m
Mesleği: Sunucu
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Saadet Özsırkıntı kimdir? O Ses Türkiye‘de Herkesin Merak Ettiği Sunucu Saadet Özsırkıntı‘nın biyografi sayfasındasınız. Dünyanın Dijital Enleri‘nde ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu’ ödülünü alan Saadet Özsırkıntı gelecek adlığı ödül gibi , ekranda fazla görünmese de şimdiden merak edilen kişiler arasında.

Saadet Özsırkıntı, 12 Mayıs 1990’da dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı’dır.

Eğitimini, Özel Çağ Kolejinden mezun olduktan sonra, Koç Üniversitesinde eğitim gördü . Ardından Maltepe Üniversitesinde Sosyoloji eğitimi aldı. Yine eğitimi için İngiltere’ye dil eğitimi almaya gitti.

Saadet Özsırkıntı, ilk kez ekranlara Fanta Reklam filmiyle başlamış oldu. Ardından ,  CnnTürk”te staj gördü. Komik Videolar adlı programın sunuculuğunu üstlendi. Buradaki başarısından sonra, TV8 kanalına geçti. Özsırkıntı daha sonra Survivor’a gitti ve Backstage sunuculuğu yaptı.

Daha sonra Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye’nin “En iyi 10” adlı canlı programında sunuculuk mesleğini icra etmeye devam etti.

Özsırkıntı, 2017 yeni sezonda, O Ses Türkiye’nin Sunuculuğunu yapmaktadır.

O Ses Türkiye adlı ses yarışmasının sunuculuğunu 2018 yılında da icra etmektedir . O ses türkiye sunucusu olarak 3 senedir tv8 ekranlarında, hadise , beyazıt öztürk, murat boz ve seda sayan’ın juriliğini yaptığı, Acun Ilıcalı‘nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği ses yarışması reytinglerde de üst sıralara oynamaktadır.

Özsırkıntı, TV8’de yayınlanan O ses Türkiye yarışmasının 2019-2020 yayın döneminde de Backstage  sunucusu olarak devam ediyor. Daha fazla ilgi görmeye başlayan Özsırkıntı ,en merak edilen bilgileriyle en günce haliyle her zaman burada olacak.

Saadet Özsırkıntı  Aldığı Ödüller

  • 2014- Yılın En İyi Çıkış Yapan Sunucusu

Saadet Özsırkıntı  Televizyon

  1. Survivor – Backstage  (Sunucu)
  2. Yetenek Sizsiniz  (Sunucu)
  3. O Ses Türkiye (Sunucu)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Google

Hüseyin Kara

MaksatBilgi'de Genel Yayın Koordinatörüyüm . Aynı zamanda da MaksatBilgi'nin gelişimi adına, yazılarımla destek veriyorum.

7 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu