takipçi satın al

Rüzgargülü Film Konusu ve Oyuncuları

Rüzgargülü Film Konusu ve Oyuncuları..! Rüzgargülü filmi, 27 Mayıs 2022 günü film severler ile buluşmuş olan aile ve komedi temalı bir sinema filmdir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Rüzgargülü filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Rüzgargülü film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Rüzgargülü filmi
Orijinal İsmi: Rüzgargülü
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2021
ilk vizyon tarihi: 27 Mayıs 2022
Yaş Sınırı: 
Süre: 
Yönetmeni: Meryem Beyza Er
Senarist: Mert Selek
Yapımcı: Kerim Altıntaş
Yapım Şirketi: Ka Yapım ve Kum Film
Başrol Oyuncuları: Murat AkkoyunluHande KatipoğluYılmaz Gruda
Türü: Aile, Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Rüzgargülü Film Konusu 

Rüzgargülü filmi, dedelerinin kurduğu plan ile kendilerini birdenbire esrarengiz ve gizemli bir  oyun şatosunda bulan ve birbirinden uzakta büyümek durumunda kalan 5 çocuğun yaşadıkları olayları anlatmaktadır.

Rüzgargülü filmi, biraz daha çocuklara hitap eden bir filmmiş gibi duruyor. Olay örgüsünde 5 çocuğun yer alması bunun bir göstergesi gibi. Aşağıda yer alan “Videolar” sekmesine sizin için filmin fragmanını bıraktık.

Rüzgargülü Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Rüzgargülü filmi, 27 Mayıs 2022 günü film severler ile buluşacaktı. Fakat yapılan açıklamaya göre filmi yayın tarihi ertelendi. 17 Kasım 2021 günü filmin 11 Mart 2022 günü vizyona gireceği açıklanmıştı. 3 Aralık 2021 günü vizyon tarihi 18 Şubat 2022 günü olarak değiştirildi. Filmin yayınlanmasına kısa süre kala 9 Şubat 2022 günü ise film tarihi bir kez daha ertelendi. Film 27 Mayıs 2022 günü yayına girecek.

Rüzgargülü filmi

Oyuncu Kadrosu

Rüzgargülü filminin oyuncuları şu şekildedir;

Rüzgargülü filmi

Rüzgargülü Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir