Film & Dizi Önerisi

Rüzgargülü Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Rüzgargülü Film Konusu ve Oyuncuları! Rüzgargülü filmi, 27 Mayıs 2022 günü film severler ile buluşmuş olan aile ve komedi temalı bir sinema filmdir. Filmin başrollerinde Murat AkkoyunluHande Katipoğlu ve Yılmaz Gruda yer alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Rüzgargülü filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Rüzgargülü film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Rüzgargülü filmi
Orijinal İsmi: Rüzgargülü
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2021
ilk vizyon tarihi: 27 Mayıs 2022
Yönetmeni: Meryem Beyza Er
Senarist: Mert Selek
Yapımcı: Kerim Altıntaş
Yapım Şirketi: Ka Yapım ve Kum Film
Başrol Oyuncuları: Murat AkkoyunluHande KatipoğluYılmaz Gruda
Türü: Aile, Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Rüzgargülü Film Konusu 

Rüzgargülü filmi, dedelerinin kurduğu plan ile kendilerini birdenbire esrarengiz ve gizemli bir  oyun şatosunda bulan ve birbirinden uzakta büyümek durumunda kalan 5 çocuğun yaşadıkları olayları anlatmaktadır.

Rüzgargülü filmi, biraz daha çocuklara hitap eden bir filmmiş gibi duruyor. Olay örgüsünde 5 çocuğun yer alması bunun bir göstergesi gibi. Aşağıda yer alan “Videolar” sekmesine sizin için filmin fragmanını bıraktık.

Rüzgargülü filminin yönetmen koltuğunda Meryem Beyza Er oturuyor. Senaryosunu ise Kerim Altıntaş kaleme aldı. Filmin başrollerinde Murat AkkoyunluHande Katipoğlu ve Yılmaz Gruda yer alıyor. Filmin yapımcılığını Kerim Altıntaş yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Rüzgargülü filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Rüzgargülü Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Rüzgargülü filmi, 27 Mayıs 2022 günü film severler ile buluşacaktı. Fakat yapılan açıklamaya göre filmi yayın tarihi ertelendi. 17 Kasım 2021 günü filmin 11 Mart 2022 günü vizyona gireceği açıklanmıştı. 3 Aralık 2021 günü vizyon tarihi 18 Şubat 2022 günü olarak değiştirildi. Filmin yayınlanmasına kısa süre kala 9 Şubat 2022 günü ise film tarihi bir kez daha ertelendi. Film 27 Mayıs 2022 günü yayına girecek.

Rüzgargülü filmi

Oyuncu Kadrosu

Rüzgargülü filminin oyuncuları şu şekildedir;

Rüzgargülü filmi

Rüzgargülü Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu