Film & Dizi ÖnerisiListeler

Romantizmi Doruklara Çıkaran 10 Yabancı Aşk Filmi

instagram takipçi hilesi

Romantizmi Doruklara Cikaran 10 Yabanci Ask Filmi 2

Sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz duygusal aşk filmlerini sizler için listeledik. Aşk filmi denilince akla gelen filmler listemi size yazmak istedim… Arkadaşlarınızla buluştuğunuzda özellikle kadınların aynı fikirde olduğu aşk filmleri çoğu kişi tarafından ilk akla gelenlerden ve vazgeçilmezlerden oluyor. Aşk yaşamın bir parçası olduğu için filmlerde insanları kendisine çekiyor. Romantik ve eğlenceli anlar yaşattığı kadar, dram da aşk filmlerinin bir parçası olmuştur.

Başka bir deyişle sadece aşk değil dram ve komedilerde bu tarz filmlere renk katmaktadır. İzleyenlere heyecan veren bu konulu aşk filmleri içinde kendinizi bulmak ve aşk duygusunun ne kadar güçlü olduğunun farkına varmak istiyorsanız aşağıdaki filmleri tercih edebilirsiniz.

Romantizmi Doruklara Çıkaran 10 Yabancı Aşk Filmi

Listemize başlamadan önce, diğer film önerilerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

10- Aşkın (500) Günü

2009 yapımı sıra dışı konulu filmde Tom Hansen’ın Summer’a aşık olması her şeyi karıştırmıştır. İkisinin sevgili ve arkadaş gibi görünmeyen eğlenceli ve romantik hayatlarına gülerek şahitlik edeceksiniz.

9- Zamanda Aşk

2013 yılında yayınlanan film aşk ve bilim kurgusal konulara dikkat çekiyor. Zamanda geriye gitme gücüne sahip Tim’in Mary’e aşık olması ile kusursuz ilişki fikrini öne çıkartır. Filmi izlerken sorunların her zaman bir engel oluşturmadığını göreceksiniz.

Romantizmi Doruklara Cikaran 10 Yabanci Ask Filmi 3

8- Umut Işığım

2012 yapımı filmin konusuna aşk eşlik etse de dram ve komedi bir parçasıdır. Travma ile rehabilitasyon merkezinde yatmasının ardından düzgün biri olmaya çabalayan Pat’ın eski eşine ulaşma çabası ile etkileneceksiniz.

7- Uzaktaki Anılar

2002 yapımı filmde okuldan ceza alan Landon’ın hayatının aşkı ile karşılaşması ana konudur. Romantizm ve dram içeren filmi izlerken aşkın bir insanı nasıl değiştirdiğine inanamayacaksınız.

6- Not: Seni Seviyorum

2007 yapımı filmde Holly kocasını hastalığından derinden etkilenir. Kocasının yazdığı mektupları okuyan Holly’de sevginin ve aşkın gerçek gücünün etkisini fark edeceksiniz.

5- Beni Unutma

2010 yılında yayınlanan film aşk ve dram içermektedir. Geçmişleri kötü olaylar üzerine kurulu Tyler ve Ally’nin aşkları sayesinde yeni bir sayfa açmalarının oluşumuna tanıklık edeceksiniz.

Romantizmi Doruklara Cikaran 10 Yabanci Ask Filmi 4

4- The Notebook

Romantik film denilince akla ilk gelenlerden biri olan The Notebook Allie ve Noah ile aşkın ne kadar yoğun olabileceğini gösteriyor. Sınıfsal farklara rağmen hisslerine engel olamayan bu gençlerin aşkları size heyecan verecektir.

3- Aynı Yıldızın Altıında

2014 yılında yayınlanan film romantik ve imkansız görülen anları ile ön plana çıkıyor. Hazel ve Augustus’un engelsiz aşkları sayesinde aşkın duysunu kavrayabilirsiniz.

2- İlk Aşk

2010 yılında yayınlanan film Juli ve Bryce’nin aşklarını ön plana çıkarmaktadır. Aşka karşı bakış açısının yaşa ve cinsiyete göre değişimi ile duyguları hissetmenizi sağlıyor.

1- Sil Baştan

En sevilenler arasında ilk sırada yer alan 2004 yapımı film Clementine’nın eski sevgilisi ile olan anılarını sildirmesi ile başlamaktadır. Bilim kurgu ve romantizm arasında karmaşık olabilirsiniz.

Romantizmi Doruklara Cikaran 10 Yabanci Ask Filmi 5

İlgili Videolar

Meltem Acar

1996 yılında İstanbul'da doğdum. Yabancı dil ve internet ile ilgilenmeyi seven bir öğretmenim :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu