Film & Dizi Önerisi

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa Film Konusu ve Seslendirme Kadrosu

instagram takipçi hilesi

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa Film Konusu ve Oyuncuları. Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filmi, 6 Ocak 2023 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan animasyon temalı bir sinema filmidir. Başrollerinde Emine Sergen Kazbek, Şirin Giobbi ve Yağmur Sergen yer alıyor.

Yeni dizi ve film içerikleri her gün eklenmeye devam ediyor. Bu içeriklere ulaşmak için Tıklayabilirsiniz. Fazla zaman kaybetmeden Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa Film Konusu ve Seslendirme Kadrosu

Orijinal İsmi: Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 6 Ocak 2023
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: İsmail Fidan
Senarist: Ozan Civit
Yapımcı: İsmail Fidan
Yapım Şirketi: TRT Çocuk
Başrol Oyuncuları: Emine Sergen Kazbek, Şirin Giobbi, Yağmur Sergen
Türü: Animasyon
Yapım Ülkesi: Türkiye

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa Film Konusu

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filmi, çocuklar tarafından çok sevilen bir seri olan Rafadan Tayfa çizgi filminin son yapımıdır. Akın, astronomi kulübünün en parlak üyelerinden biridir. Yörüngemize giren bir uzay aracını tespit eden Arkın, keşfi tüm dünyanın gündemine alır. Keşfe Hayri’nin de katkısı oldu ve bu ona biraz ün kazandırdı.

rafadan tayfa galaktik tayfa filmi 4

Geminin gerçek sahibi olan bir uzaylı, denizdeki resmi gazetede görmüş ve dikkatini çekmiş, onu bulmaya ve ondan yardım istemeye karar vermiş. Uzaylı, bir avuç kötü kalpli insanın peşinde olduğundan habersiz, kaderindeki arkadaşını bulmak için yola çıkar.

rafadan tayfa galaktik tayfa filmi 3

Film, yapım süreci boyunca bir ekip tarafından çizimler ve animasyonlar yapılarak oluşturulmuştur. Bu tür filmlerin yapım süreci, genellikle ilk olarak senaryosunun yazılmasıyla başlar. Senaryo yazım aşamasında, filmde kullanılacak karakterlerin tasarımları ve hikâyenin genel yapısı belirlenir. Daha sonra, filmdeki sahneler için çizimler yapılır ve bu çizimler animasyon teknikleriyle hareketlendirilerek film oluşturulur. Bu aşamaların hepsi bir arada yapılır ve bir animasyon filminin yapımı birkaç ay veya birkaç yıl sürebilir. Yapım ekibinden gelen bilgilere göre bu film toplamda 3 yıl sürdü.

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filminin yönetmen koltuğunda İsmail Fidan oturuyor. Senaryosunu ise Ozan Civit kaleme aldı. Filmin başrolleri Emine Sergen Kazbek, Şirin Giobbi ve Yağmur Sergen alıyor. Filmin yapımcılığını İsmail Fidan yapıyor. Filmde bulunan tüm oyunculara alttan bakabilirsiniz. Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filminin resmi fragmanlarını da hemen alt kısımda seyredebilirsiniz.

rafadan tayfa galaktik tayfa filmi 2

Spectre Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filmi, 6 Ocak 2023 günü seyirci ile buluştu. Yapımı yaklaşık 3 sene süren filme büyük bir ilgi olması bekleniyor.

Seslendirme Kadrosu

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filminin seslendirme şu şekildedir;

  • Levent Kol – Hayri Karakteri
  • Yağmur Sergen
  • Hakan Coşar
  • Zeynep Şirin Giobbi – Akın Karakteri
  • Emine Sergen Kazbek
  • Aysın Işımer

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu