Yerli Kadın Ünlüler

Rachel Araz Kimdir?

instagram takipçi hilesi

rachel araz 3
Tam adı: Rachel Araz Kiresepi
Doğum tarihi: 24 Mart 1988
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.70 m
Eşi: Sami Kiresepi (e. 2016)
Çocuk (ları): Galia Kiresepi, Lionel Kiresepi
Mesleği: Influencer
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Rachel Araz kimdir? Rachel Araz, 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Influencer’dır. Uzun süredir Instagram ve Youtube’da içerik üretmektedir. Eğitim hayatını Notre Dam de Sion Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra Sabancı Üniversitesi’nde Yönetim Bilimleri Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Annesi avukat, babası ise mühendistir.

Üniversiteden mezun olduktan sonra Araz, Beymen’de 5 yıl Kurumsal İletişim ve Pazarlama alanında çalışmıştır. Ardından Balenciaga markasının Türkiye Marka temsilciğini üstlenmiştir. Araz, daha üniversiteye giderken kendisine bir blog açmıştır. Moda üzerine olan bu bloğunda tasarımlarını ve sevdiği kombinleri paylaşmıştır. Blog sayfasının çok ilgi görmesiyle bu sayfayı e-ticaret sitesine çevirmiş ve tasarımlarını satmaya başlamıştır.

Instagram’da aktif olarak hayatını ve sevdiği şeyleri paylaşmaya başlayan Araz’ın bir kitlesi oluşturmuştur. Bu kitle her geçen gün büyümüştür. Aktif olarak içerik üretmeye devam eden Rachel Araz, İçerik Editörlüğü ve sosyal medya danışmanlığı gibi birçok alanda çalışmaya başlamıştır. Bir yandan da büyüyen profili ve kitlesi sayesinde çeşitli markalarla işbirliği yapmaya başlamıştır.

Moda ve seyahat hayatında büyük yer kaplamaktadır. Instagram’da büyük bir kitleye hitap etmeye başladıktan sonra Youtube platformunda da kendisine kanal açarak hayatını paylaşmaya ve çeşitli içerikler üretmeye devam etmiştir. Dijital medya alanında verilen birçok ödüle aday olmuş, bir çoğunu da kazanmıştır.

2016 yılında Sami Kiresepi ile evlenmiştir. Çiftin Galia ve Lionel adında iki çocuğu vardır. 2020 yılı itibarıyla Araz’ın, Instagram’da 820 bin takipçisi bulunmaktadır.

2021’in Aralık ayında düzenlenen Altın Kelebek ödüllerinde yalın en iyi kadın influecer’ı seçildi.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=PnGfVwbZlTM

https://www.youtube.com/watch?v=0avb-scQ0MU

https://www.youtube.com/watch?v=e2WjXeoGznA

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu