Bilim ve Teknoloji

PUBG: New State Nedir?

PUBG: New State Ne Zaman Çıkacak?

instagram takipçi hilesi

PUBG: New State Nedir? PUBG Corporation, PUBG: New State isimli yeni oyununu duyurarak büyük bir bomba patlattı. Oyunun duyurusunun yayınlanmasından sonra hemen hemen herkes çok şaşırdı. Bununla birlikte, pek çok soruyu da akıllara getirdi. PUBG: New State’teki yenilikler eski oyundan farklı kılan yönleri nedir? Ve en önemlisi, hangi ülkelerde oynanabilir olacak?

Aklınıza gelen bu soruları yanıtlamak için bazı araştırmalar yaptık. İşte PUBG: New State ile ilgili detaylar..!

PUBG: New State

PUBG: New State Hangi Platformda Yer Alacak?

PUBG Mobile gibi, PUBG: New State de akıllı telefonlarla sınırlı olacak ve sadece akıllı telefonlarda oynanabilecek. Emülatör ile oynanıp oynanamayacağı şuan için belli değil. Fakat büyük ihtimalle oynanabilecek.

Oyun iOS ve Android platformlarında satışa sunulacak. Android kullanıcıları için şu anda bir ön kayıt süreci var. Ön kayıt yaptıranlar kalıcı bir “Sınırlı Araç Görünümü” alacaklar. İOS için ön kayıtlar henüz mevcut değil.

PUBG: New State’nin Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyunun Google Play Store’daki açıklamasına göre, Android Marshmallow 6.0 ya da sonraki bir sürümünü gerektirecektir. Ayrıca en az 2,5 GB RAM istemektedir. Daha düşük özellikli cihazlar için oyunun Lite sürümü olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

Şu yazılarımıza okuyabilirsiniz.

Valheim Nedir? Fiyatı Ne Kadar?

Cyberpunk 2077 Nedir? Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Oynanışı

New State, orijinalinin denenmiş ve test edilmiş Battle Royale formülünü aynı şekilde takip edecek. Buna 100 oyuncudan oluşan aynı oyuncu sayısı ve küçülen mavi gaz da dahildir. Bununla birlikte, oyun 2051 yılında geçecek ve ortamda o yıla uygun olacak. Yani arabalar, silahlar ve çevre daha modern olacak.

Böylece oyuncular bir miktar fütüristik teknoloji ile karşı karşıya gelmiş olacak. Görünüşe göre yeni haritanın adı Troi. Trio haritasının boyutunun 8 x 8 km boyutunda olduğu bilinmektedir. Yani Erangel ve Miramar haritası ile yaklaşık olarak aynı boyutta. Haritada aynı zamanda alışveriş merkezi gibi büyük iç mekanlar da yer alacak.

PUBG: New State

Oyunun geliştiricileri, oyuncuların oyundaki çeşitli araçlara erişebileceklerini belirtiyor. PUBG tarafından yayınlanan fragmanda bize bu araçlardan bazılarına göstermişlerdi. Bu arabalar bir motosiklet, buggy ve bir 4×4 ciptir. Ayrıca oyunda drone teknolojisi de eklenmiştir.

Fakat, oynanışı nasıl etkileyecekleri net değil. Yani loot yaparak mı bulunacak yoksa kişisel satın alınabilir bir eşya mı olacak bilinmemektedir. Yayınlanan fragmana göre, dronelar savaş alanına bombalar atabilecek.

Hangi Ülkelerde Oynanabilecek?

Oyun pek çok ülkede satışa sunulacak. Bu ülkeler arasında Türkiye’de bulunmaktadır. Android bir cihaza sahipseniz https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pubg.newstate bağlantısına tıklayarak ön kayıt yapabilirsiniz.

Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi henüz belli değildir.

PUBG: New State

PUBG: New State Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu