Oyunlar

Pubg Lite Nedir? Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

PUBG Lite tam olarak açılımı PlayerUnknown’s Battlegrounds versiyonunun daha hafif bir versiyonuna benzemektedir. Sistem gereksinimleri oyunun normal sürümünden önemli ölçüde düşüktür ve aynı zamanda oynamakta ücretsizdir. Hatta Intel HD Graphics 4000 ya da daha iyisi olan dizüstü bilgisayarlarda ve lowend sistemlerinde çalışmaktadır.

pubg lite 1

Bu gereklilikler uzun zamandır devam eden rakibi Fortnite’ye çok daha yakındır. Oyuncuların Erangel ve Miramar‘dan oynayacakları sadece iki haritası olacaktı. Fakat yeni gelen güncellemeler ile oyuna Sanhok haritası da eklendi. 26 Eylül 2019 tarihi itibari ile en son güncelleme yayınlandı. Kenara tutunma gibi birçok yeni özellik oyuna eklendi. PUBG Mobile‘a PUBG’den çok daha yakın olacak. Ancak Battle Royale hissinin heyecanı hala orada olacak!

PC Pubg Lite Oynamanız İçin 4 Sebep

PUBG Lite’ın BETA versiyonunun başlamasından bu yana 4 ay geçti. Başlangıçta, oyun sadece Tayland’da piyasaya sürüldü. Ancak, oyun yavaş yavaş diğer 9 ülkeye genişledi ve şu an için toplam 10 ülkeye ulaştı.

Bu 10 ülkenin oyuncuları oyunun tadını çıkaracak kadar şanslı olsalar da, dünyanın geri kalanı, oyunun resmi küresel sürüme geçmesini sabırsızlıkla bekliyor. Ancak endişelenmeyin, eğer bu 10 ülkeden biri değilseniz, burada belirtilen adımları izleyerek bu oyunu indirebilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Ve bu yazıda, bugün PUBG Lite oynamaya başlamanız için size 4 neden vereceğiz!

pubg lite 2

 

# 1 Erken Kuş Avantajı

Oyun hala gelişim aşamasında ve çeşitli deneysel değişimlerden geçiyor. İnsanların çoğunun farkında bile olmadığı bir zamandan beri deneyimlemek, oyun küreselleşirken kesinlikle size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Oyundaki tüm değişikliklere aşina olacaksınız ve oyun hakkında da çok iyi bilgi sahibi olacaksınız.

# 2 Herkesten Önce Oyunda Ustalaş

Uzun süre oyun oynadığınızda, bunun için gerekli olan beceri setinizi geliştirmeniz gerekir. Bu nedenle, kolay giden bir oyuncu veya ılımlı bir beceri setine sahip bir oyuncu olsanız bile, oyunun başından itibaren başlaması, oyun dünyaya yayılmaya başladığında sizi daha iyi bir oyuncu yapacaktır.

# 3 Sınırlı Zaman Dilimi Topla

Sadece belirli bir zamanda mevcut olan belirli skinler, deriler, başarılar ve diğer şeyler vardır. Yani, onlardan birini almak istiyorsan oyuna giriş yapmayı unutmayın. Bu sınırlı zaman aralıklarını bir daha asla elde edemeyeceksin.

# 4 Bir izleyici kitlesini oluşturmaya başlıyor

Eğer bir flama veya bayrak almayı planlıyorsanız, oyuna şimdi başlamak gerçekten önemlidir. Akışı diğerlerinden önce başlatmak size iyi bir başlangıç ​​sağlar ve çok kolay bir şekilde izleyici oluşturmanıza yardımcı olur.

pubg lite 3

 

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i3 2.4GHz
 • RAM: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10, 64-bit
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
 • Boş Disk Alanı: 4 GB
 • DirectX 11

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i5 2.8GHz
 • RAM: 8 GB
 • İşletim Sistem: Windows 7/8/10, 64-bit
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
 • Boş Disk Alanı: 4 GB
 • Dahili Video RAM: 2048 MB (2 GB)
 • DirectX 11

PUBG Lite’ı indirmek için TIKLAYIN.

PUBG Nedir? PUBG Nasıl Oynanır? adlı yazımızı okumak için TIKLAYIN.

pubg lite 4

PUBG Lite ile ilgili videolar

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu