İnternet ve WebKişisel Bilgisayarlar ve Donanımları

Popüler Torrent İstemcisi uTorrent ile Dosyaları Hızlı Biçimde İndirebilirsiniz !

instagram takipçi hilesi

Rainberry Inc. firmasının bir ticari markası olan uTorrent, 2005 yılında kullanıma sunulan torrent istemcisidir. Başlangıçta Windows için üretilen yazılım süreç içerisinde Mac, Android ve Linux’a da uyumlu hale getirilmiştir.

utorrent
utorrent indir

Çoğu başarılı proje gibi C++ programlama dili ile geliştirilen uTorrent, dünyada en çok tercih edilen küçük boyutlu bir torrent istemcisi yazılımıdır. Bu özelliği sebebiyle sistem kaynaklarını minimum seviyede tüketmektedir. Türkçe’de dahil olmak üzere 45 dilde hizmet veren program, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur. Bu yazılım sayesinde müzik, oyun, film ve albüm gibi farklı türdeki içerikleri bilgisayar, telefon ve tabletlerinize hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Geliştirilmiş çok sayıda özelliği sahip program, kullanıcı dostu bir arayüzle tasarlanmıştır. Kolay arayüzü sayesinde deneyimli veya acemi fark etmeksizin geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edebilmektedir. uTorrent programı ile aynı anda farklı tür ve boyuttaki dosyaları, farklı kaynaklardan kolayca, hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. İndirme işlemleri için bant genişliğini ayarlayabilme özelliğine sahip yazılım aracılığıyla dosya indirme sürecinizi daha verimli bir şekilde yürütebilirsiniz. uTorrent programı ile bağlantısı koparak, yarım kalan dosya indirme işlemlerinin otomatik olarak tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Torrent indirme işlemlerini başlatma, durdurma ve zamanını planlama gibi önemli özellikleri olan uTorrent yazılımı açık kaynak kodlu, ücretsiz bir yazılımdır. Vuze, BitComet, BitTorrent gibi torrent istemcisi rakiplerini geçen programa, web tarayıcılar aracılığıyla uzaktan torrentler de eklenebilmektedir.

uTorrent yazılımının bazı özellikleri ;

• Kolay kurulum, sade arayüz
• Açık kaynak kodlu ve ücretsiz
• İndirme hızında kontrol
• Bant genişliğini belirleyebilme
• Aynı anda farklı türlerde dosya indirebilme
• Yüksek hızda ve güvenlikte dosya indirebilme
• Farklı kaynaklardan dosya indirebilme
• Çoklu platform desteği
• Çoklu dil desteği
• Yarım kalan işlemlerin tamamlanabilmesi

Dosya paylaşım programı olması sebebiyle dikkatli kullanılması gereken yazılımlardan olan torrent istemcisi yazılımların güncel versiyonlarını indirmek için, program sitesi İndir İşte’yi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu