Keşfet

Polietilen Su Deposu Hakkında Şunları Biliyor Muydunuz?

instagram takipçi hilesi

Su depoları son yıllarda kullanışlı yapılarıyla oldukça dikkat çekmektedirler. Genel olarak kullanım amaçlarına baktığımız zaman bir sıvının veya gıdanın depolanıp ihtiyaç anında kullanılmasını sağlayan araçlardır.

Polietilen su depolarının pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan birisi de fiyatlardır. Sizde hemen su deposu fiyatları için hemen tıklayınız. Çok uygun fiyatlarla sahip olacağınız bu depoları temizliği oldukça kolaydır. Düzenli aralıklarla temizliği yapılırsa içerisinde kötü koku, kir ve yosun oluşumu görülmez.

Bu depoların üretim aşamalarından bahsedecek olursak, bu depolar polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Bu hammaddenin kimyadaki karşılığı LLDPE’dir. Türkçe açılımı ise lineer düşük yoğunluklu polietilen demektir. Ayrıca bu depolar monoblok şekilde üretilmektedirler. Yani bunun anlamı da hiç bir ek olmadan yekpare şekilde üretilmektedir. Bu da dayanıklılığını artırmaktadır.

Polietilen hammadde olarak UV stabilizasyonludur. Bu sayede bu hammadde kullanılarak üretilen su depoları içerisine Güneş’ten gelen ultraviyole ışınlarını geçirmemektedir. Böylece depo içerisinde depolanan sıvı veya gıda için sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur. Ayrıca bu hammaddenin uluslararası gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Yani bu depo içerisinde gönül rahatlığı ile içilebilir sıvı ve gıdalarınızı depolayabilirsiniz.

Polietilen Su Depolarının Avantajlarını Biliyor Muydunuz?

Polietilen su depoları, kullanıcısına pek çok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi nakliye edilebilir olmasıdır diyebiliriz. Bazı kurumsal kullanıcılar bu depoların içerisinde hammadde taşıyıp müşterilerine teslimat yapmaktadır. İş modelinize uygun modellerden satın aldığınızda kolayca istifleyip, nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz. Hemen hemen her alana uygun olarak su deposu üretilmektedir.

Su deposu üretirken kullandığımız son teknoloji sistemler sayesinde su depolarımız asla sızdırma yapmaz. Hacim açısından sorun yaşayan kullanıcılarımız için birden fazla depo arasında bağlantı kurulabilmektedir. Böylece istediğiniz kadar depoyu tek bir depoymuş gibi kullanabilirsiniz

Bu depoların iç hacim tarafındaki çeşitliliği ise 50 litre kapasiteden başlayarak 25 ton kapasiteye kadar büyüyebilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz imalat hatalarına karşı iki yıl firmamız garantisi altındadır. Ebat konusunda çeşitliliği çok olan polyester su depoları bulunmaktadır. Polyesyer su deposu ile ilgili detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Polyester depoların ise 400 litre kapasiteden başlayarak 100 ton kapasiteye kadar büyüyen çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilik dev üretim projelerde yer alan markalar için oldukça kullanışlıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu