Yerli Kadın Ünlüler

Pınar Tartan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

pinar tartan 9
Tam adı: Pınar Tartan
Doğum tarihi: 26 Mart 1997
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1.83 m
Ailesi: 
Sevgilisi: ..
Mesleği: Model, manken
Aktif Yılları: 2017 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Pınar Tartan kimdir? Pınar Tartan, 26 Mart 1997 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2017 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında, elde ettiği başarıyla tanınarak modellik kariyerine başlamıştır.

İzmir’li model Pınar Tartan, üniversite eğitimine Yaşar Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesinde devam etmektedir. 2017 yılında katıldığı güzellik yarışması Miss Turkey ile adından bahsettirmeye başarmıştır. 2017 Miss Turkey’de 3. seçilen Tartan, birinci seçilen Itır Esen‘in tacının, Twitter’da olay olan bir tweetinden dolayı, geri alınmasıyla sıralamanın değişmesi üzerine, 2. seçilerek Miss Universe olmuştur. 2018 yılında Miss Model of World yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir.

Çin’in Shenzhen isimli şehrinde 30’uncu kez düzenlenen Dünya Mankenler Kraliçesi Yarışması’nda, başarı yakalayarak birinci olmuştur. Tartan, Dünya Mankenler Kraliçesi ünvanını alarak model ve mankenlik kariyerine bir yenisini daha eklemiştir.

Halen hukuk eğitiminin yanı sıra, modelliğe aktif olarak devam etmektedir. Modellik yapmasına rağmen üniversite eğitimini bırakmamasındaki öncelikli amacının avukat olarak hayvan hakları için mücadele etmek olduğunu söylemektedir. Müzikle de uzun süredir, içli dışlı olan Pınar Tartan’ın, çocuklar için şarkılar ve şiirler yazdığı bilinmektedir.

Tartan, son olarak açtığı Youtube kanalıyla sosyal medyada da aktif olarak içerik üretmeye başlamıştır.

Başarıları

  1. Miss Turkey 2017 – Miss Universe
  2. Miss Model of the World – 2018

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=IjbrHxyTU8c

 

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu