Film & Dizi Önerisi

Pers Prensi: Zamanın Kumları Filminin Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Pers Prensi :Zamanın Kumları filminin konusunu sizlere detaylıca aktaracağım. Ayrıca,  Filmin fragmanı ve oyuncularını da aşağıda yazıyor olacağım.

Pers Prensi Zamanin Kumlari
İmdb Puanı: 6.6
Türü: Macera,Fantastik
Yönetmeni: Mike Newell
Seneryosu: Jordan Mechner, Boaz Yakin, Doug Miro ve Carlo Bernard
Oyuncuları:  Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley

Filmin Konusu

Pers Prensi: Zamanın Kumları (Prince of Persia: The Sands of Time) filmi 2010 yapımı fantastik macera türünde aksiyonla dopdolu bir filmdir. Filmi izleyen biri olarak konusuna gelmeden cidden izlemenizi tavsiye ettiğim bir filmdir.

Zamanın prensi olan Prens Dastan‘ın macera dolu destansı hikayesini izliyoruz. Haylaz bir prens olan Dastan,gönülsüzce gizemli bir prensle güç birliği yapmak zorunda kalır. Nu güç birliğinde ise zamanı tersine çevirebilen zamanın kumlarını ele geçirmeye çalışacaklardır.

Sahibi kim olursa, dünyaya hükmedecek olan yıllanmış hançeri korumak ve karanlık güçlere karşı Prens Dastan yarışacak. Bu kapışma ile birlikte serüven heyecanlanır . Aynı zamanda aksiyon dolu sahneleri de filmi gel de izle dedirtiyor  .

Filmin hikâyesinin geçtiği kızgın çöllerde,nefret ,aşk, kan ve gerilimle dolu sahneleri enfes.

Zaten Pers Prensi Filminin yaratıcıları oldukça ünlü ve tanıdık. Dört nikah bit cenaze, Harry Potter ateş kadehi, Köstebek filmlerinin yönetmeni Mike Newell işin başında olunca filmin referansı güçlendiriyor.

Pers Prensi filmi televizyonda yayınlanmaya başladı ve 2010 mayıs ‘ta vizyona girmişti.

Filmi izleyen birisi olarak ilk defa izleyeceklere tavsiyem, aksiyon sevenlerin kaçırmaması gereken filmlerden biri diyebilirim.Çünkü sahneler sürekli değişken ve akıyor. Bu da aksiyon filmi ve macera filmi sevenler için sevilen bir özelliği. Pers prensi zamanın kumları izlerken sıkılmayacak ve filmin hızına kapılacaksınız . Televizyonlara da düşen bu film bir çok kez kanallarda yayınlanmaya başladı.

Hikayenin baş rolü ve Prens Dastan’ı oynayan Jake Gyllenhaal zaten kendini kendini kanıtlamış bir oyuncu olduğunu biliyorsunuz. Pek bilmeyenlere de şu şekilde anlatabiliriz , bir çok başarı elde eden büyük yapımlarda oynayan ve her filmde göremeyeceğiniz kişilerden biri diyelim. Laf oturur herhalde.

Pers Prensi :Zamanın Kumları filminin fragmanı izle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu