Yerli Kadın Ünlüler

Pelin Baynazoğlu (Pqueen) Kimdir?

instagram takipçi hilesi

pelin baynazoglu 1
Tam adı: Pelin Baynazoğlu (Pqueen)
Doğum tarihi: 18 Temmuz 1992
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Burcu: Yengeç
Ailesi: Necati Baynazoğlu (Babası), Meral Baynazoğlu (Annesi)
Sevgilisi: …
Mesleği: Twitch Yayıncısı, Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2017 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel twitch logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Pelin Baynazoğlu Kimdir? Pelin Baynazoğlu, Twitch yayıncısı ve sosyal medya fenomenidir.

İnternet aleminde Pqueen olarak tanınan Pelin Baynazoğlu, 18 Temmuz 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Rizeli bir baba ve İzmirli bir annenin çocuğudur.

Küçük yaşları TRT Çocuk  ve Gençlik Halk Dansları Topluluğu‘nda dans etmiştir. Üniversite eğitimini İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. Ardında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Pedogojik Formasyon eğitimi almıştır. Şu anda da İşletme Bölümü’nde yüksek lisans yapmaktadır. Kütahya’da ikamet etmektedir.

Yayıncılık hayatına 2017 yılında internete yüklediği GTA Vice City oyunu ile atılmıştır. Türkiye’de en çok izlenen yayıncılar arasında yer almaktadır. Yaptığı açıklamada cebinde kalan son parası ile kamera alarak yayıncılığa başladığını ve en iyi yayıncılar arasında yer almak istediğini belirtmiştir.

Pqueen lakaplı Pelin Baynazoğlu, gün geçtikçe daha popüler olmaktadır. CS: GO gibi FPS oyunlarında oldukça başarılıdır. Gülüşü ile de dikkatleri üzerine çeken Pqueen, gün geçtikçe kendisini daha da geliştirmektedir.

17 Mart 2021 günü Twitch kanalı üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile canlı yayın yapmıştır. Bu yayın 362 Bin kişi tarafından izlenerek Unlost‘un “En Çok İzlenen Canlı Yayın” rekorunu kırmıştır.

Yayın “Pqueen ile Kimdir?” ismi ile yayınlandı. İleri ki zamanlarda diğer siyasi üyeleri ve ünlüleri de bu program da görebiliriz.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu