Yerli Kadın Ünlüler

Özlem Akçin Kimdir?

Özlem Keşifte Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Ozlem Akcin Kimdir 3
Tam adı:  Özlem Akçin / Takma adı: Özlem Keşifte
Doğum tarihi: 11 Ocak 1985
Doğum yeri: Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.67 m
Mesleği: Youtuber, Sosyal Medya Fenomeni
Aktif Yılları: 2017 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Özlem Akçin Kimdir? Özlem Akçin, 11 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Koçak Ticaret Meslek Lisesi‘nde, üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü‘nde tamamlamış ve başarı ile mezun olmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Doğup büyüdüğü Beşiktaş’da ikamet etmektedir. Bazı haber kaynaklarına göre Sivas, İstanbul olduğu söylenmektedir.

İyi bir Youtube izleyicisidir. Daha önce Instagram dünyasında yaptığı seyahatlerle adından söz ettiren Akçin çoğu Youtube fenomeninin bu iş tam zamanlı yaptığını görünce kendisinin de onlar gibi bir kanal açması gerektiğini düşündü ve bir Youtube kanalı açtı.

Özlem Akçin, ilk Youtube‘ye giriş yaptığında yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri, kampçılık ve vlog temalı videolar çekiyordu. Daha sonra minimalist yaşam ve tiny house akımı videoları ile yoluna devam etmiştir. Youtube kanalının ilk temelini 20 Nisan 2019 günü atmıştır. Özlem Keşifte’nin Youtube kanalında 2021 yılının Nisan ayı itibari ile 47 bin abonesi bulunmaktadır. Youtube kanalını ilk açtığından beri ismi Özlem Keşifte idi. Şu anda ise aynı şekilde devam etmektedir.

İnstagram hesabında 87 bin takipçisi vardır. Takipçileri özellikle “tiny house Türkiye” isminde yaptığı video serilerine büyük ilgi göstermiştir. Bu videolarında tiny house ve minimalist yaşamı izleyicilerine aktarmış ve büyük ilgi toplamıştır. Youtube ve Instagram yanı sıra 7 Nisan 2021 itibariyle 82K takipçisi bulunan Tiktok Hesabında ise minimalist akım içerikleri paylaşıyor ve beğeni topluyor.

Özlem Akçin, 2018 senesinde tek başına kamp yaparak ege turu yapmış ve bunu instagram hesabında paylaşmasıyla yankı uyandırmış sonrasında ise Türkiye turuna çıkarak takipçi kitlesini genişletmeye başlamıştır.

Genç Youtuber, 2020 senesinde ise kadına şiddeti protesto etmek amacıyla otostop yaparak 30 gün boyunca Karadeniz turu yapmış ve medyada gündem haline gelmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu