Film & Dizi Önerisi

Öteki Taraf Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Öteki Taraf Filmi Konusu ve Oyuncuları 2017 yılında drama alanında büyük bir başarı elde etmiştir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

oteki taraf filmi konusu oyunculari1
Türkçe İsmi: Öteki Taraf
IMDb Puanı: 6,1
Yapım yılı: 2017
İlk vizyon tarihi: 8 Aralık 2017
Yaş Sınırı: 
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Özcan Deniz
Senarist: Özcan Deniz, Avni Tuna Diligil
Yapımcı: Şükrü Avşar, Cristian Conti
Yapım Şirketi: Avşar Film
Başrol Oyuncuları: Özcan Deniz, Meryem Uzerli, Aslı Enver
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal:

Öteki Taraf Filmi Konusu ve Oyuncuları

Öteki Taraf Filmi Konusu

oteki taraf filmi konusu oyunculari3

Çetin bir iş adamıdır. İşinde de oldukça başarılıdır. Sevgilisi Ece ile mutlu bir hayatı ve güzel bir düzeni vardır. Çetin’in eski sevgilisi Sara, Çetin’in reddedemeyeceği bir iş fırsatının içindedir. Sara oldukça hırslı ve sahip olduklarından daha fazlasına sahip olmak isteyen bir karakterdir. Çetin ve Sara bu iş bir araya gelirler.

Çetin’in sevgilisi Ece ise, Çetin’e bir oyun oynamak istiyordur. Bu oyunda Çetin’in ona olan aşkından emin olacak ve ilişkisini güçlendirecektir. Bir veda videosu çeker ve ortadan kaybolur. Çetin ise videoyu görür görmez Ece’yi aramaya başlar. Aradan geçen aylar, yıllar sonrasında Sara ve Çetin arasındaki yakınlaşmalar, aşka dönüşmüştür. Çetin, Ece’nin eksikliğini Sara ile kapatmaya uğraşmıştır. Sara, Çetin’in evine yerleşir. Fakat her gece duvarların arkasında garip sesler duymaya başlar. Bu sesleri Çetin’e anlatan Sara, aslında ilişkisinin bitişini ve çıkılmaz bir yola girdiğinin farkında değildir.

İspanyol yapımı olan La Cara Oculta filminden uyarlamadır. Film içerisinde yaşanılan gerilim ve üzüntü inanılmaz yüksektir. Konu ve oyuncuları oldukça başarılı olan yapım, 2017 yılında çekilmiştir.

Öteki Taraf Filmi Oyuncuları

oteki taraf filmi konusu oyunculari4 e1634127412744

Özcan Deniz: Filmin senaristliği ve yönetmenliğini yapan Özcan Deniz, aynı zamanda başrol karakter Çetin’dir. 49 yaşındaki başarılı oyuncu filmde yaşanılan duyguları tam anlamıyla yansıtmaktadır.

oteki taraf filmi konusu oyunculari2 e1634127449597

Meryem Uzerli: Çetin’in eski sevgilisi Sara karakterini canlandırmaktadır. Alman oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tanınmış, bu film ile de başarısına başarı katmıştır. 38 yaşındaki güzel oyuncu, karakterini oldukça iyi canlandırmış ve bu filmle ödül almıştır.

oteki taraf filmi konusu oyunculari5

Aslı Enver: Aslı Enver dizideki Çetin’in sevgilisi Ece’dir. Kendi hatası yüzünden bir alana hapsedilen Ece karakteri için, Aslı Enver psikolojik tedavi almıştır. Filmde rolünü güzel canlandırmak ve etkilenmemek adına aldığı psikolojik tedavi sonrasında rolünü canlandırmıştır. Bir röportajında ‘’Filmdeki Ece karakterinin bir özelliği yok aslında. Filmde rolüm çok fazla. Göstermem gereken çaba çok fazla. Bu yüzden okuduğumda gözlerimin içi parladı ve çok heyecanlandım’’ demiştir.

Öteki Taraf Film ile ilgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu