Film & Dizi Önerisi

Organik Aşk Filminin Konusu Nedir?

instagram takipçi hilesi

Televizyonlarda artık yayınlanmaya başlayan romantik komedi türündeki Organik Aşk filminin konusu nedir? Organik aşk filminin oyuncuları ve fragmanı hemen aşağıda!

organik ask filminin oyuncuları 588x708

  • IMDb Puanı: 4.1
  • Vizyon tarihi: 14 Eylül 2018
  • Yapımı: 2017 / Türkiye
  • Türü: Romantik Komedi
  • Yönetmeni: Kamil Çetin
  • Organik Aşk Filminin Oyuncuları: Gizem Karaca, Mustafa Mert Koç, Tarık Papuççuoğlu, Ruhsar Gültekin, Asuman Dabak

Organik Aşk Filminin Konusu:

Filmi yukarıda yer alan IMDb puanına göre değerlendirmeyin film gerçekten izlenir derecededir. Bu puanın biraz daha üstünden olabilirdi .Gelelim filmin konusuna; filmin ana karakterleri Esma ile Bülent arasında gerçekleşecek olan aşkın alevlenmesine neden olan konuları işliyor.

Bülent, beceriksiz ve hiçbir özelliği bulunmayan bir adamdır. Ancak ailesinin varlıklı olması, onu sürekli göz önünde olmasını sağlamaktadır. Bu fırsatı da iyi değerlendirir. Babası Celal bu ailenin bu hale yani varlıklı hale gelmesindeki baş aktördür. Oğlu gibi beceriksiz ve başarısız değil tam aksine fazla başarılı ve saygınlığını kazanmış birisidir. Öyle ki hayatındaki tek başarısızlığı ise oğlu Bülent’in böyle bu durumda olmasıdır diyebiliriz.

Bu baba oğul arasındaki zıtlıklar nedeniyle,hikayede bir çok kez tansiyon yükselmektedir. Babası Celal artık yılmış ve artık onu istediği gibi eğitemeyeceğini anlamıştır. Bunun için farklı yollara gitmeye karar verir. Oğlunun kusurlarını para ile ört pas etmeye bir süre çalışsa da artık tükenmiştir. Dayanacak gücü kalmamış. Bu yüzden de Celal, kalıcı bir çözüm arayışındadır.

Celal’in tek istediği oğlunun kendi ayakları üstünde kimseye güvenmeden kalabilmesini düşlemektedir. Bir çözüm düşünmüş ve bunu oğluna söyler. Bu çözümü ise Bülent’in aklını başına alması ve kendini çeki düzen vermesi için bir ay süre verir. Bir ay içinde düzelmezse, mirastan pay almayacaktır. Baba artık son noktayı koyar!

Bülent için yoksul bir hayat düşünülemez .Çünkü hiç yoksulluğu tatmamış biri ve nasıl bu şekilde yaşayacağını bilemez biri. Düğününden kaçmış olan Esma ile yolları bu süre içinde kesişir. Hayatı çok farklı bir yere doğru gitmeye başlar onunla zaman geçirdikçe. Esma’yı ilk görünce aşık olmuştur Bülent.

organik ask filminin

Bülent artık eski Bülent değildir. Esma düğününden kaçınca abileri peşindedir. Esma, abisi Davut’tan kaçmaya çalışırken ,Bülent de ona yardım edecek ve kendisine tanınan sürede kimseye ihtiyacı olmadığı imajını vermeye çalışacaktır.

Film romantik komedi türündedir ve hani deriz ya çerezlik başla izle aksın gitsin tarzı. İşte tam da öyle bir film. Sevgilinizle,ailenizle ve tek başınıza izleyebileceğiniz türden bir filmdir. Aşağıdaki organik aşk filminin fragmanından da hikayeye aşina olacaksınız.

Organik Aşk Filmi Fragmanı İzle

Kaynak
Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu