Onur Seyit Yaran

Onur Seyit Yaran Kimdir?

instagram takipçi hilesi

onur seyit yaran 1

Tam adı: Onur Seyit Yaran
Doğum tarihi: ??. ??. 1995
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.87 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Model, Manken, Oyuncu
Aktif Yılları: 2016 senesinden bu yana
imdb-logo

Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Onur Seyit Yaran Kimdir? Onur Seyit Yaran,1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Haliç Üniversitesi‘nde Spor Akademisi Spor Yöneticiliği bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. Fotomodellik ve mankenlik yapan Yaran, 1.87 m boyundadır.

İyi derecede İngilizce ve Almanca konuşabilen Yaran, sekiz sene lisanlı olarak futbol oynamıştır. Ayrıca, satranç milli takımında da oynamıştır. Koyu bir Galatasaray fanı olan genç isim, kolunda ufak bir Galatasaray dövmesi de yer almaktadır.

Onur Seyit Yaran, 11 Ekim 2016 günü düzenlenen ve sunuculuğunu İbrahim Gayberi ve Ece Gürsel‘in yaptığı 29. Best Model of Turkey ve Best Model of The World yarışmasında erkekler kategorisinde birinci olmuştur.  Kızlarda ise birincilik tacını Gizem Kayalı takmıştır.

Genç isim, 2017 senesinde TRT 1 ekranlarında başlayan “Kalk Gidelim” adlı dizide rol almaya başlamıştır. Yaran’a bu dizide Ayça Varlıer, Ufuk Özkan, Mehtap Bayrı, Erkan Sever, Kerem Kupacı ve Yıldız Kültür gibi isimler eşlik etmiştir. Dizide Canberk Dal karakterini canlandıran Yaran, 2019 senesinde diziden ayrılmıştır.

7 Ocak 2019 günü TRT 1 ekranlarında dizi severler ile buluşan “Vuslat” adlı dizide kamera karşısına geçmiştir. Yaran’a bu dizide Kadir Doğulu, Ümit Kantarcılar, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Erdem Akakçe, Baran Bölükbaşı, Murat Karasu, Osman Alkaş, Mert Karabulut, Serra Pirinç, İpek Muştu, Hikmet Körmükçü, Barış Kışlak ve Şeyla Halis eşlik etmiştir. Onur Seyit Yaran‘ın Enes karakterine hayat verdiği dizi, 9 Mart 2020 günü ekranlara veda etmiştir.

Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz günlerde İstanbul, Nişantaşı‘nda bulunan Ihlamur Sokak‘ta, arkadaşı ile tartışmaya başlamıştır. Tartışma sonucu Yaran’ın arkadaşı silahını çekmiş ve genç oyuncuya ateş etmiştir. Hafif şekilde yaralanan Yaran, tedavi altına alınırken, arkadaşı ise tutuklanmıştır.

Onur Seyit Yaran Rol Aldığı Diziler

  1. 2019 – 2020 – Vuslat – TRT 1 (Enes Karakteri)
  2. 2017 – 2019 – Kalk Gidelim – TRT 1 (Enes Karakteri)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu