Yerli Erkek Ünlüler

Önder Öztarhan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

onder oztarhan kimdir 2
Tam adı: Önder Öztarhan
Doğum tarihi: ??. ??. 1972
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: 
Ailesi: 
Sevgilisi: Aslı Enver
Çocuk (ları): 
Mesleği: İş İnsanı
Aktif Yılları: 1996 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada

Hakkında

Önder Öztarhan Kimdir? Önder Öztarhan, iş insanıdır.

Önder Öztarhan, 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da yer alan Şişli Terakki Lisesi’nde bitirdi. Üniversite eğitimini ise University of Massachusetts Amherst’de tamamladı. Bu üniversitede asistanlık yaptı.

1996 senesinde Vepa Kozmetik isimli şirkette ürün müdürü olarak görev yapmaya başladı. 2004 senesinde iki sene boyunca Vepa Grup Perakende Başkanı olarak çalıştı. 2006 senesinde Vepa Grup Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Vepa Grup’a New Balance markası ile “yılın en başarılı distributörü” ödülünü kazandırdı. Shiseido Group Şirketi ile Türkiye’de bulunan kozmetik pazarına ortak girişim platformu kurdu. Birleşmiş Markalar Derneği‘nde yönetim kurulu üyesi olarak görev icra etti. Tescilli Markalar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Aksesuar, ayakkabı ve kadın giyim sektöründe BCBG ve LIU JO başta olmak üzere bazı dünya markalarının Türkiye distribütörü oldu.

Öztarhan, 2014 yılında kızlarının annesi olan Nazlı Keçili‘den ayrıldı. Cem Boyner’in ikizlerinden bir tanesi olan Elif Boyner ile bir dönem birliktelik yaşadı. Son aylarda ünlü oyuncu Aslı Enver ile yaşadığı birliktelik ile gündeme geliyor. Aslı Enver ile tatile çıkmıştı. geçtiğimiz günlerde de Etlier’de birlikte yemek yediler ve kameralara yansıdılar.

Önder Öztarhan Layık Görüldüğü Ödülleri

  1. 2018 – The 6th GQ Men of the Year Awards

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=W2LvkW-eRcM

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu