Yerli Erkek Ünlüler

Ömer Topçu

Ömer Topçu Hayatı Şarkıları

instagram takipçi hilesi

omer topcu7
Tam adı: Ömer Topçu
Doğum tarihi:12 Şubat 1988
Doğum yeri: Şişli, İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.78 m
Ailesi:
Mesleği:Şarkıcı
Aktif Yılları:2013’ten bu yana
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabifacebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Ömer Topçu Kimdir? Şarkıcı Ömer Topçu 12 Şubat 1986 yılında Şişli, İstanbul’da doğmuştur. 5 kardeşten en küçüğü olan Ömer Topçu evin tek erkek çocuğudur. Katıldığı O Ses Türkiye’de elenerek Demet Akalın ile düet yaparak dikkatleri üstüne çeken Topçu, babasını trafik kazası sonrası kaybetmiştir. O dönem 6 yaşında olan Ömer Topçu, Annesi ile yaşamaktadır.

Şan eğitimi aldığını söyleyen sanatçı müzikle ilgili profesyonel bir eğitim almadığını belirtiyor.Yakışıklılığı ve şarkıları ile beğenilen sanatçı son olarak yeni single olan Sen Normal Değilsin ile müzik dünyasında yerini korumaktadır. Aslen Sivaslı bir ailenin çocuğu olan Ömer Topçu, Sivas’ı hiç görmediğini belirtiyor.

2015 yılında Rising Star yarışmasına katılan Topçu bir süre Demet Akalın’ın vokalistliğini yapmıştır. 10 yıldır müzikle uğraşan sanatçı, müzikle ilgili hayallerinde arabada şarkılarını çalarken duymanın en büyük hayallerinden biri olduğunu belirtiyor.

Konservatuar okumak istediğini ancak bu hayalini gerçekleştiremediğini söyleyen Topçu, müziğini ve şarkılarını ölmeden sevdirmek istediğini belirtiyor. Yarışmadan elendikten sonra Demet Akalın‘ın vokalistiği olacağını hiç düşünmediğini ve teklif karşısında çok sevindiğini dile getiriyor. Doğum gününde Demet Akalın‘ın sana Single yapalımmı demesi ile oldukça mutlu olduğunu söyleyen sanatçı Demet Akalın‘ın sinirli görünümünün yanında şefkatli bir insan olduğunu ifade etti.

İlk olarak Star Avı denilen bir yarışmaya katılmış. burada jüri üyeleri Ercan saatçi, Erol Köse gibi isimler yer alıyordu Şarkıcıya albüm sözü verilse de projenin iptal olması ile Ömer Topçu çeşitli şehirlere giderek buralarda program yapmıştır.

Sanatçı bu yarışmadan 3. olarak ayrılmıştır. Bir arkadaşının ısrarı üzerine yarışmaya katılmak isteyen arkadaşına eşlik etmek için O Ses Türkiye elemelerine katılan şarkıcı yarışmaya bu şekilde katılmış. Hülya Avşar‘ın takımına katılmak istediğini belirten sanatçı Murat Boz‘un döneceğini hiç tahmin etmediğini söylüyor.

Murat Boz ile bu sayede tanışan Ömer Topçu mükemmel bir insan olduğunu da sözlerine ekliyor. Yarışma da elenen sanatçı izleyicinin oldukça beğenisini almış ancak buruk bir netice sonucu yarışmadan elenmişti.Sanatçı evinde tek başına kalmaktan ve ailesi ile zaman geçirmekten çok sevdiği köpeği Gofretle ilgilenmekten hoşlandığını sözlerine ekliyor. Uzun zamandır aşık olmadığını yıllardır hasretle beklediği biri olduğunu aşk acısını uzun yıllar çektiğini belirtiyor.

Şarkıları

  1. Oh Olsun 2018
  2. Dayanamam 2018
  3. Geçer
  4. Dertli Dertli
  5. Seni Seviyorum
  6. Gaye Aksu Anne Babam Dönmedi mi
  7. Benim Adım Aşk
  8. Aldırma
  9. Nasip Değilmiş

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu